Gēnu inženērijas šausmas: 7 drausmīgākie mājdzīvnieki FOTO - Topraksti.lv
BildesPasaulē

Gēnu inženērijas šausmas: 7 drausmīgākie mājdzīvnieki FOTO

Nu jau sen kā mājdzīvnieki netiek turēti tikai labuma gūšanai. Daudzi no tiem pie mums ir vienkārši tāpēc, ka tie ir skaisti un apburoši. Turklāt selekcionāri rada jaunas sugas, lai padarītu mūsu dzīvi skaistāku. Diemžēl, reizēm viņi pāršauj pār strīpu un jaunās sugas rada drīzāk riebumu, nevis pozitīvas emocijas.

Iepazīstieties ar 7 jaunām dzīvnieku sugām, kuru izskats ir visai strīdīgs.

Budapeštas īsspalvu balodis

Šīs šķirnes baloži vairāk līdzinās zivīm-teleskopiem vai amfībijām. Jo īpaši biedējoši izskatās šo putnu bezspalvainie mazuļi. Tomēr šie putni ieguvuši labu lidotāju slavu un tiek augstu vērtēti speciālistu vidū.

1

Kaķi Likoi

Tie, kuri ir sajūsmā par kaķiem, un tajā pašā laikā dievina vampīru filmas, ir radījuši jaunu kaķu- vilkaču sugu. Šo šķirni sauc Likoi (Lykoi), kas, attēlojot kaķu evolūciju, uzsver, ka tie cēlušies no sikspārņiem. Lai arī pēc skata Likoi izskatās slimi un pliki, patiesībā tie ir ļoti veselīgi. Tiesa, iegūt Drakulas pēcnācējus diez vai izdosies, jo suga ir ļoti jauna un ģenētiski nestabila.

2

Damaskas kazas

No pirmā skata šķiet, ka šī kaza cietusi smagā autokatastrofā. Taču patiesībā tā ir īpaši radīta suga. Vietējie iedzīvotāji tās uzskata par neticami skaistām. Pašām “skaistākajām” kazām to āriene pat traucē ēst un brīvā dabā šādi dzīvnieki diez vai izdzīvotu.

3

Ej uz nākamo lapu lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...