Pārsteidzoši - Lūk ar ko jābrauc ja atņem tiesības! FOTO - Topraksti.lv
BildesPasaulē

Pārsteidzoši – Lūk ar ko jābrauc ja atņem tiesības! FOTO

Dzērājšoferiem šis raksts būs īpaši noderīgs, ja nu galīgi negribas iet ar kājām vai braukt ar velosipēdu. Kādai 20 gadus vecai amerikāņu studentei vārdā Tara Monro no Teksasas štata tika atņemtas autovadītājas tiesības par sēšanos pie stūres reibumā, viņa par to nepārdzīvoja.

barbie

 

Neskatoties uz to , ka viņas vecāki viņai piedāvāja divus variantus : Iet kājām vai braukt ar velosipēdu, viņa atrada citu risinājumu. Tara nopirka lietotu, rozā spēļu džipu par 60 dolāriem. Ar šādu automašīnu viņa sāka braukt uz universitāti.

Tara automašīnai deva vārdu «Šarlīna», par godu mazai meitenītei no kuras viņu nopirka. Džips darbojas ar 12 voltu akumulatoriem. Ātrums ir Semīra Gerkāna cienīgs – 5 km/h.“ Kad devos nopirkt jauno automašīnu, Šārlīna jautāja kur ir mazulis kas brauks ar šo automašīnu , ”Es esmu tas mazulis”, Tara stāsta.

Bieži vien viņas draugi mierīgā solī iet viņai blakus kā vecāki kas izveduši bērnu paspēlēties .Draugi jau pieraduši pie Taras trakajām izdarībām, bet cilvēki kas viņu nepazīst ir šokēti. Universitātē viņa ir sava veida slavenība kur daudzi vēlas uzņemt kādu foto ar Taru un viņas rozā Bārbijas džipu.

©TOPRAKSTI.LV / FOTO: OTPADUS.COM

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.