Pēc briesmīgas apkalpošanas, viņi uz čeka uzrakstīja pāris vārdus... Viesmīlis ko tādu negaidīja! - Page 2 of 2 - Topraksti.lv
Pasaulē

Pēc briesmīgas apkalpošanas, viņi uz čeka uzrakstīja pāris vārdus… Viesmīlis ko tādu negaidīja!

Par to, kas pamudināja viņus uz šādu negaidītu rīcību, meitene stāsta savā lapā Facebook:

1

“Apkalpošana bija vienkārši šausmīga! Dzērienus mēs gaidījām apmēram 20 minūtes, uzkodas tika atnestas 40 minūšu laikā, bet pamatēdiens bija jāgaida vairāk nekā stundu. Un tāda apkalpošana bija ne tikai mums. Visi apmeklētāji bija sašutuši par apkalpošanu. Tas bija nepanesami!

Visai telpai bija tikai viens viesmīlis – jauns zēns, iespējams, koledžas students, kurš šeit strādāja nepilnu darba laiku savā brīvajā laikā. Viņš viens rāvās starp divpadsmit galdiņiem un turklāt arī bārā bija izlijuši dzērieni.

Es un mans vīrs jaunībā strādājām par viesmīļiem, tāpēc bijām pazīstami ar līdzīgu situāciju. Jūs ne tikai krītat nost no kājām, darot neiespējamu darbu, bet dusmīgie klienti neatstāj jums dzeramnaudu.

Tāpēc mēs nolēmām iepriecināt puisi. Galu galā, briesmīga apkalpošana ir nevis viesmīļa, bet vadības vaina. Mēs atstājām viņam vairāk nekā pieklājīgu dzeramnaudu un uzrakstījām dažus iedrošinājuma vārdus.”

Makenzija uz čeka uzrakstīja: “Esam bijuši tavā vietā. Uzskati šo par priekšapmaksu.”

2

Šulcu pāra rīcība ir apbrīnojama! Viņi mums māca iedziļināties problēmā, nevis spriest virspusēji!

©TOPRAKSTI.LV/FOTO: ofigenno.cc

Iepriekšējā lapa 1 2

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.