Vai pašpasludinātā slavenība ''Neids'' ir nekas vairāk kā prasts krāpnieks? Apkrāpj cilvēkus un vēlāk tiem draud izrēķināties, ja neliksies mierā? FOTO, VIDEO - Page 2 of 2 - Topraksti.lv
IzklaideLatvijāNotikumiVideo

Vai pašpasludinātā slavenība ”Neids” ir nekas vairāk kā prasts krāpnieks? Apkrāpj cilvēkus un vēlāk tiem draud izrēķināties, ja neliksies mierā? FOTO, VIDEO

Lindas ieraks grupā ”Krāpnieku saraksts tirgotājiem”:

”Nebūs īsti par tirgotājiem internetā, bet varbūt kādam šis noderēs.
Niks Endziņš-Neids -Mani jau nobloķējis.
Neiesaistīties ar šo personu, neatdod naudu par pakalpojumu ko saņēmis. Pieņēma šoferi darbā-nesamaksāja ne par degvielu ne par izdarīto darbu. Visu laiku sola, tad melo vairākas reizes ka ir pārskaitījis, tad sarunā tikšanos un neierodas. Cik zināms ne vienam vien cilvēkam ir parādā. Draud ar presi, ka visu atspēkos, tikai ko dos viņa dzeltenā prese ja ir ļoti daudz pierādījumi tam ka viņš melo. Visā komunicēšanas laikā kad cilvēks centās adekvātā un mierīgā ceļā atgūt naudu-tika saņemti apvainojumi.
Beigās vēl sadzēries sāk nepiedienīgas lietas rakstīt.
Katrā ziņā ar šo personu neveidot nekādus finansiālus darījumus un pakalpojumus.”

Sarakste starp Lindu un Niku Endziņu kurā tiek atklāti draudēts ar mēdijiem:

Mūsu rīcībā nav pilnīgi visas sarakstes un arī nevaram apliecināt sarakšu datumus. Gaiši zilās krāsas ziņas esot no Nika Endziņa.

Topraksti.lv neapstiprina sarakšu autentiskumu!

Video kurā dzirdama saruna starp Lindu un Niku Endziņu:

Videoklipā dzirdams kā vīrietis kas iespējams ir Niks Endziņš piedraud sievietei ar publikācijām medijos, ja ieraksti no portāla facebook.com netiks dzēsti.

Topraksti.lv neapstiprina video autentiskumu!

Atliek vien gaidīt kas notiks tālāk, vai mēdiji tiešām nostāsies Nika Endziņa pusē? Un der piebilst, ka šis nav pirmais skandāls kurā viņš iekūlies. Nikam Endziņam jau ir izdevies saķerties ar vairākiem skatuves māksliniekiem, tai skaitā arī ar Žani no grupas ”Olas”.  Portālā youtube.com jau atrodami vairāki video, kuros viņam tiek veltīti ne pārāk glaimojoši vārdi.

AVOTS: https://www.facebook.com/groups/805474682858831/ 

Iepriekšējā lapa 1 2

Ieteiktie raksti

loading...