Puisēns divus gadus audzēja matus, lai ziedotu tos parūku izveidei ar vēzi slimiem bērniem! FOTO - Topraksti.lv
NotikumiPasaulē

Puisēns divus gadus audzēja matus, lai ziedotu tos parūku izveidei ar vēzi slimiem bērniem! FOTO

Diemžēl vēzis joprojām ir viena no visbiežāk sastopamajām slimībām, ar kurām cilvēkiem ir jācīnās. Šajos sarežģītajos mēnešos radinieku un draugu atbalsts ir ļoti svarīgs. Bet pat pilnīgi nepazīstami cilvēki var nākt palīgā.

Kādu dienu Tomass Mūrs ieraudzīja, ka viņa mamma skatās video par 5 gadus veco Kisiju Endrjūsu, kas cīnās pret vēzi un tā dēļ zaudē matus. Tajā brīdī zēns vēlējās izdarīt kaut ko īpašu. Tobrīd viņam bija septiņi gadi.

Mamma Andžilija Pulos stāsta par dēla reakciju: “Viņa seja nekavējoties kļuva ļoti noskumusi, un viņš jautāja, vai viņš varētu audzēt savus matus, lai atdotu tos meitenei, kuru viņš nekad nav redzējis.”

Tomass nezināja, cik ilgu laiku tas prasīs. Bet viņš saprata, ka matiem jābūt pietiekami gariem, lai meitene varētu justies laimīga.

“Es nolēmu, ka būtu pareizi ziedot savus matus. Man bija skumji, bet tajā pašā laikā es jutos ļoti varonīgs” saka Tomass.

Zēns divus gadus ataudzēja savus matus. Viņa tante Ambera Linna teica, ka viņš ļoti nervozēja matu nogriešanas laikā, domājot par to, kā viņš izskatīsies. Rezultātu viņa publicēja savā Tviter kontā. Viņas ieraksts jau ir ieguvis gandrīz 180 tūkstošus “Man patīk”.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.