Šī sieviete nevērsās slimnīcā līdz pat 41. grūtniecības nedēļai, līdz nenotika kas dīvains... - Topraksti.lv
NotikumiPasaulē

Šī sieviete nevērsās slimnīcā līdz pat 41. grūtniecības nedēļai, līdz nenotika kas dīvains…

2017. gada martā 31 gadu veca sieviete ieradās vietējā slimnīcā Barnaulā, Krievijā. Šī sieviete, kas vēlējās palikt anonīma, bija jau 41. grūtniecības nedēļā un tikai vēlējās noskaidrot, vai bērns ir veselīgs. Tas, kas notika pēc tam, maz ticams, ka kādreiz varēs aizmirst…

Sieviete ārstiem atzina, ka grūtniecības laikā nav apmeklējusi nevienu apskati. Viņa arī teica, ka neuzticas ārstiem un ir skeptiska pret tradicionālo medicīnu. Tomēr, tā kā 41 nedēļā viņai vēl nebija sākušās dzemdības, sieviete tomēr nolēma doties uz slimnīcu.

Ārsti veica rūpīgu pārbaudi un nespēja noticēt savām acīm. Bērns neattīstījās mātes dzemdē, bet viņas vēdera dobumā! Šis ir rets ārpusdzemdes grūtniecības veids, kad embrijs vai auglis attīstās vēdera dobumā. Procentuāli izdzīvošanas gadījumi šādā grūtniecības laikā ir ļoti mazi, bet retos gadījumos bērns var piedzimt vesels.

Lai nezaudētu ne minūti, ārsti nosūtīja jauno sievieti sagatavot operācijai. Ārpusdzemdes grūtniecību pavada augsts risks un briesmas, jo ​​īpaši attiecībā uz bērnu. Visā pasaulē ir zināmi tikai desmit gadījumi, kad bērns piedzimis vesels. Lai maksimāli droši izņemtu bērnu no vēdera, bija jāveic ķeizargriezienu.

Veicot šādu sarežģītu procedūru gan māte, gan bērns ir pakļauti augstākajam riskam. Placenta izņemšana var izraisīt nekontrolētu asiņošanu, kas var būt letāla. Visa operācija notika gandrīz divas stundas.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...