Tā it kā jūs nobrauktu autobuss: šīs mātes bilde parāda visu taisnību par ķeizargriezienu! - Topraksti.lv
NotikumiPasaulēSievietēmVeselība

Tā it kā jūs nobrauktu autobuss: šīs mātes bilde parāda visu taisnību par ķeizargriezienu!

Sievietes, kuras dzemdēja ar ķeizargrieziena palīdzību, zin, kā tas noteikti nav ”vieglākais dzemdību variants”, kā saka izplatīts viedoklis. Tā ir brūce. Un tā brūce spēcīgi sāp. Savā Instagram profilā Olivija Uaita, kura nesen ir kļuvusi par māmiņu, ir izlikusi selfiju. Tajā var redzēt viņas vēderu no tāda rakursa, uz kuru neuzdrošinātos sievietes pat dažus gadus pēc ķeizargrieziena. Viņas godīgums un atklātība izsauca tūkstošiem sieviešu apbrīnu.

“Šķiet, tas nav mans labākais rakurss, – raksta Olivija. – Bet kurš gan negribēs uzņemt pašbildi stundu pēc tā, kad viņu sagrieza uz pusēm, lai izņemtu ārā veselu cilvēku. Lūk, kā izskatās sieviete dažas stundas pēc ķeizargrieziena. Priekš visiem, kas domā, ka tā ir ”atvieglotā dzemdību versija”: iztēlojāties uz sava vēdera 15 cm garu brūci! Vai arī nirēju, sakostu uz pusēm ar haizivs zobiem, un pēc tam no jaunā sašūtu ar zvejnieku auklu.

Protams, kamēr vien darbojās anestēzija, viss nav tik ļauni. Bet tikko ka tās darbība beigusies, jūs jūtaties tā, it kā jūs būtu tikko kā nobraukta ar autobusu, bet pēc tam atgriezās un nobrauca vēlreiz. Tajā posmā, kad jūsu apziņa ir pilnībā atgājusi, jūs saprotat, kā esat dzīva (lai gan vēlāties nomirt). Tagad jūs jūtat, ka līdz dzīves beigām nēsāsiet platas drēbes ar augsto jostasvietu, tāpēc ka doma vien, ka kaut kas var pieskarties jūsu šuvei, šķiet ka ļaunākais nakts murgs”.

Tūkstošiem sieviešu atpazina tajā sevi. Bet, lai cik grūta nebūtu mūsu bērniņu atnākšana šai pasaulē, tas ir tā vērts! Un Olivija to apgalvo: “Es izietu tam cauri vēlreiz! Tādēļ, ka savādāk es neturētu šodien savu mazuli savās rokās”.

Un ko jūs par to domājāt? Dalieties ar savām domām komentāros.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: marketium.ru

Ieteiktie raksti

loading...