UZMANĪBU: Lūk kādas briesmas bērniem draud piepūšamajās atrakcijās - Topraksti.lv
NotikumiPasaulēSievietēmVeselība

UZMANĪBU: Lūk kādas briesmas bērniem draud piepūšamajās atrakcijās

Piepūšamās atrakcijas- viena no iecienītākajām bērnu spēļu vietām. Tās ir burtiski visur: rotaļlaukumos, parkos, pludmalēs, iepirkšanās centros. Bērni lēkā ar prieku un priecājas, bet vecāki tajā laikā var nedaudz atpūsties.

Bet neviens pat neaizdomājas, ka šāda nevainīga izklaide var izraisīt smagu slimību. Pirmo reizi par to ierunājās Brenda Sandersone no Masačūsetsas, kuras dēls bija šo atrakciju upuris.

Pirmie simptomi

Sieviete pamanīja savam 10 gadus vecajam bērnam dīvainus, sarkanus izsitumus uz rokām. Viņa domāja, ka tie ir kukaiņa kodumi un iezieda skarto vietu ar ziedi. Bet drīz vien visu ķermeņa ādu klāja izsitumi, izplatoties uz vēdera un kājām.

Čūlas 

Sarkani izsitumi uz ādas nepārgāja, to vietā sāka parādīties niezošas čūlas. Kad sieviete redzēja, ka bērna stāvoklis pasliktinās, viņi devās pie ārsta. Ārsts atklāja, ka bērns ir saslimis ar stafilokoka infekciju. Bija tikai viens jautājums: kur tas noticis? Kopīgie vecāku un ārstu centieni atrada atbildi.

Iemesls

Iemesls satrieca visus! Izsitumi uz bērna ķermeņa parādījās pēc tam, kad viņš paviesojās piepūšamajās atrakcijās. Iepriekšējā vakarā zēns lēkāja pa piepūšamo pili, un neviens no pieaugušajiem pat nenojauta, ka varētu notikt šādas nepatikšanas.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...