10 lietas, kas atņem jums spēku - Topraksti.lv
SievietēmVeselība

10 lietas, kas atņem jums spēku

Hronisks nogurums- mūsdienu cilvēku slimība. Mēs ļoti ātri jūtamies izsmelti un mums trūkst spēka un enerģijas rezerves ir pārāk mazas. Šķiet, ka tā diena, kad tu pamodīsies možs un enerģijas pilns, nekad nepienāks. Un iemesli no pirmā acu uzmetiena nav redzami. Tajā pašā laikā, tie ir tepat tev blakus. Tos novērst arī nav grūti. Vajadzīga tikai vēlme. Pārbaudiet šīs 10 lietas, sekojiet padomiem un dzīvības enerģija pie jums atgriezīsies!

1. Atkritumu ieskāvumā

1

Kārtība dod spēku. Tas ir zinātniski pierādīts fakts. Radošs juceklis var, un liek darboties iztēlei, bet tas ir nogurdinošs. Vienmēr veselība un harmonija iet roku rokā ar kaut ko organizētu, sakārtotu. Juceklis arī norāda, ka jums pietrūkt laika, jums ir melnā svītra dzīvē, un tas noplicina vispirms garīgi, bet visa tā rezultātā arī fiziski. Ieviesiet ideālu kārtību vismaz vienā mājas stūrī, un redzēsiet, cik ātri jūsu stāvoklis būs labāks.

2. Saules gaismas trūkums

2

Lai būtu godīgi, nevienmērīgā apgaismojuma dēļ, dzīvošana ziemeļu reģionos nav viegla. Tumšs ziemā, bet vasarā – gaišs. Ir pierādīts, ka mūsu aktivitāte ir cieši saistīta ar saules gaismu. Daudzi būs pamanījuši, ka saulainā rudens dienā spēka ir vairāk nekā tad, kad ir lietus. Saule – D vitamīna avots, kas ietekmē muskuļu, kaulu izturību un vispārējo veselību.

3. Nepareizās brokastis

3

Vai jums tas patīk vai nē, bet brokastis ir dienas galvenā maltīte, un tās neēst- viskaitīgākā lieta, ko jūs varat sev nodarīt! Ir arī svarīgi, ko tu ēd brokastīs. Vafeles un kafija vai sviestmaize ar desu netiek uzskatīti par normālām brokastīm. Tā jau ir ābece. Auzu- piena putra vai putra ar vistas salātiem sniegs pavisam citu rezultātu.

4. Dehidratācija

Mūsu ķermenis sastāv no 60% ūdens, un tāpēc nevar darboties pareizi, ja ūdens nav pietiekami. Mēģiniet vienkāršas zāles: katru reizi, kad jūs jūtaties izsmelts, izdzeriet glāzi ūdens.

5. Negatīva vide

e4da3b7fbbce2345d7772b0674a318d587

Organisma vispārējo stāvokli var ietekmēt ne tikai diēta un dzīvesveids. Ja jūsu vide un cilvēki vienkārši ir negatīva, viņi sūdzas par dzīvi, kritizē visu un visus, tad pēc sarunas ar viņiem jutīsieties pilnīgi garīgi izsmelts. Un, ja jums liekas, ka kolektīvā jūtieties slikti, šis ir vēl viens iemesls, kāpēc jūtaties kā kā izspiests citrons.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...