14 lietas, kam vīrieši VIENMĒR pievērš uzmanību! - Topraksti.lv
SievietēmStils

14 lietas, kam vīrieši VIENMĒR pievērš uzmanību!

1

Vīriešu neuzmanība pret detaļām ir leģendāra. Bet patiesībā, daudz no runātā ir mīts. Izvēloties sievieti vai novērtējot to, viņi skatās ne tikai uz krūtīm. Jūs būsiet pārsteigtas par to, ko tik viņi nepamana!

1. Acis

Tā ir, iespējams, pirmā lieta, kas krīt acīs vīriešiem, jo ​​īpaši, kad mēs pirmo reizi tiekamies. Forma, krāsa, acu atvērums- tā darbojas kā palaidējmehānisms, izraisa vēlmi uzzināt, kas slēpjas aiz šīm acīm.

2. Zobi

Sievietes smaidam ir magnētiska ietekme uz vīriešiem un tas ir sava veida pievilcības rādītājs. Daudzi stiprā dzimuma pārstāvji atzīt, ka meitenes foto labprātāk redzētu smaidu, nevis “pīļu lūpas”. Tādēļ ir vērts pārliecināties, ka jūsu zobi ir balti un tīri. Un tad viņam nebūs variantu.

3. Mati

Vīrieši, atklāsim noslēpumu, ir kā traki no skaistiem, gariem, veselīgiem matiem. Vienalga, vai esat blondīne vai brunete, galvenais, lai matu griezums jums piestāvētu, bet cirtas būtu kuplas un biezas.

2

4. Āda

Nav nepieciešams būt vāka modelei, lai āda izskatītos starojoša. Tas nav tas, ko vīrieši meklē. Bet, ticiet man, viņi vienkārši pamana atšķirību starp sievieti, kas nedara neko savas sejas labā, un to, kas pieliek vismaz minimālas pūles. Par laimi, trīs skaistas ādas noslēpumi- tīrīšana, mitrināšana un barošana- tiešām dara brīnumus.

5. Apģērbs

Katram vīrietim ir patīkami, ja blakus ir labi nevis vulgāri, taču arī ne bāli ģērbusies meitene. Viņi īpaši pievērš uzmanību sieviešu tērpiem. Kā teikusi Evelīna Hromčenko: “Dažreiz, lai izietu pie vīra, sievietei pietrūkst svārki.”

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2 3Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...