15 priekšmeti jūsu mājās, kurus vajadzētu izmest! FOTO - Topraksti.lv
SievietēmVeselība

15 priekšmeti jūsu mājās, kurus vajadzētu izmest! FOTO

Veselība – tas ir ne tikai sportošana un pareizs uzturs. Dažas mums ierastas lietas lēni un mierīgi kaitē mūsu ķermenim. Vai jūs domājat, ka tie padara ērtāku un vieglāku dzīvi?

Labāk padomājiet par kaitējumu, ko tie rada!

Šeit ir 15 lietas, ko labāk būtu izmest.

Plastmasas pārtikas konteineri

1

Šodien šie plastmasas konteineri ir gandrīz katrā mājā. Tomēr ne visi no tiem ir droši. Ja trauka apakšā jūs redzēsiet apzīmējumu “7”, “PC», «PC», A (BPA), S (BPS) – atbrīvojieties no kaitīgās plastmasas bez žēlastības. Labāk izmest arī plastmasas izstrādājumus bez jebkāda marķējuma. Mūsdienās ražo arī augstas kvalitātes plastmasas traukus, bet tomēr vēl aizvien var atrast lētākus variantus, kas satur toksiskas vielas un ir kaitīgi veselībai.

Gaisa atsvaidzinātāji

2

Protams, ir jauki, kad māja smaržo pēc jūras brīzes, bet, ja jums ir dārga veselība – atbrīvojieties no gaisa atsvaidzinātājiem, kas ir pilni ar ķīmiju. Labāk pagatavojiet dabiskus aromatizatorus.

Antibakteriālās ziepes

3

Antibakteriālās ziepes – labs mārketinga triks. Šīm ziepēm nav nekāda sakara ar antiseptiķi, un tādēļ atšķirības starp parastām un antibakteriālām ziepēm praktiski nav. Bet blakusparādību- daudz. Jau pierādīta baktēriju rezistence pret triklozānu (galveno komponentu antibakteriālajās ziepes) un ziepju negatīvā ietekme uz dzīvnieku veselību. Joprojām nav apstiprināts to nekaitīgums cilvēku veselībai.

Zobu birstes

4

Birstīte jāmaina ik pēc diviem mēnešiem. Šķiet, visi to zina. Un, kad jūs nomainījāt birstīti? Atcerieties, ka suka, kas aktīvi izmantota vairāk nekā 3 mēnešus, ne tikai slikti tīra, bet ir arī kaitīga.

Lietas, kas tev nepatīk

5

Garīgā veselība arī ir svarīga. Gadās, ka mājās ir kāda kaitinoša lieta- aizkari vai vecs dīvāns, kas rīt mums uz nerviem, bet mēs tos neizmetam. Tā rezultātā katru dienu mēs saņemam daļu negatīvisma, aplūkojot šo nekārtību. Metiet prom vecas lietas un radikāli mainiet izskatu- nežēlojiet mantas, žēlojiet sevi.

Ej uz nākamo lapu lai lasītu tālāk!

1 2 3Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...