7 sieviešu viltības, kas padarīs traku jebkuru vīrieti! - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

7 sieviešu viltības, kas padarīs traku jebkuru vīrieti!

Katrai sievietei vajadzētu būt nedaudz viltīgai un nedaudz gudrai. Šī ideālā savienība sniegs Jums ilgstošas un ļoti ciešas attiecības. Daudzi kļūdās domājot, ka savaldzināšana un iekarošana nepieciešama tikai tad, kad attiecības ir sākumposmā. Ideālu attiecību stūrakmens slēpjas tajā, ka ik dienu izrādāt interesi viens par otru un attīstāties kopā.

Šodien piedāvājam 7 padomus, viltības, kas jāizmanto katrai sievietei, ja viņa vēlas iekarot mīļotā sirdi uz visiem laikiem.

1. Nekontrolējiet viņu ar saviem zvaniem. Pat tad, ja attiecību sākumposmā viņš pret to izturas normāli, jums nevajadzētu to ļaunprātīgi izmantot. Viss slēpjas tajā, ka vīrieši vēlas sajust brīvību un personīgo telpu, tādēļ, ja nekontrolēsiet katru viņa kustību, jūs saņemsiet vairāk cieņas. Mēģiniet zvanīt viņam tikai par svarīgām lietām, bet, ja jūs vēlaties pateikt, ka ilgojaties pēc viņa pat, ja jūs zināt, ka tiksieties pēc pāris stundām, labāk uzrakstiet viņam īsziņu.

2. Netaisi greizsirdības scēnas. Ja jums rodas kāda nepatīkama situācija, tad mierīgi izskaidrojiet savu viedokli un uzklausiet atbildi. Nav nepieciešams uzreiz izplūst asarās un krāmēt ceļasomas. Vīriešiem nepatīk manipulēšana. Esiet pārliecinātas, un tad neviens neuzdrošinās jūs krāpt ar kādu citu!

3. Cieniet viņa intereses. Tas ir ļoti svarīgi! Viņš novērtēs jūsu interesi. Ja arī jūs interesē viņa aizraušanās, izrādiet savu atbalstu un mēģiniet nodarboties ar viņa mīļāko lietu kopā.

4. Sadaliet pienākumus. Vai jūs domājat, ka tas nemaz nav triks? Jūs kļūdāties! Vīriešiem, kaut arī patīk, ka sievietes dara visu viņu labā, tomēr dziļi sirdī viņiem vēl vairāk patīk tas, ka sieviete spēj aizstāvēt savas tiesības uz atpūtu un vienlīdzīgi sadala pienākumus. Šodien jūs gatavojat viņam vakariņas, bet rīt viņš pasniegs brokastis!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...