8 patiesības par klitoru, ko nenojauš pat sievietes! - Topraksti.lv
18+Sievietēm

8 patiesības par klitoru, ko nenojauš pat sievietes!

Mēs pārāk maz zinām par mūsu ķermeni! Iedomājieties, ka deviņdesmitajos gados pat mācību grāmatās nebija pietiekamas informācijas par mazu, bet ļoti svarīgu sieviešu ķermeņa daļu. Zinātne ilgu laiku ignorēja sievietes ķermeņa struktūras īpatnības. Zinātnieki atklāja un nekavējoties “pazaudēja” klitoru no mūsu ēras 2. gadsimta līdz pagājušajam gadsimtam.

Sievietes ķermenis ir pilnība! Sieviete spēj paciest un dzemdēt bērnu, un viss viņas ķermenī ir harmonisks un savstarpēji saistīts. Šodien mēs vēlamies vairāk runāt par orgānu, ko Itālijas anatomists nosauca par “Veneras mīlestību vai saldumu”. Ne velti, ka viņš poētiski apzīmēja šo ķermeņa daļu!

Galvenā klitora funkcija

Klitors ir orgāns, kas neveic reproduktīvās funkcijas. Tās uzdevums ir radīt prieku sievietei!
75% sieviešu nevar izjust orgasmu bez klitora stimulācijas, tā ir galvenā erogenā zona lielākajai daļai sieviešu.

Klitors ir līdzvērtīgs vīriešu dzimumloceklim

Sievietes klitors ir pielīdzināms vīriešu dzimumlocekļa galviņai. Tikai klitorā ir 2 reizes vairāk nervu galu kā dzimumlocekļa galviņā – tik vien kā 8 tūkstoši. Tas izskaidro orgāna īpašo jutīgumu un to, ka dažas sievietes ar pienācīgas stimulācijas palīdzību ļoti ātri sasniedz orgasmu.

Kur atrodas klitors

Klitora redzamā daļa sastāv no galviņas, saitītes un klitora kapuces. Galviņa atrodas kaunuma apakšā, starp kaunuma lūpām. Bet šī ir tikai neliela tā daļa!

Klitora 3D attēli pirmo reizi tika uzņemti tikai 2009. gadā un radīja apvērsumu. Izrādās, ka klitoram ir kājiņas, kas aptver urīnizvadkanālu un maksti. Dzimumakta laikā klitora ārējā daļa netiek stimulēta, bet dzimumloceklis, kas pārvietojas makstī, netieši stimulē klitoru no iekšpuses.

Klitors ir lielāks, nekā ierasts domāt

Tas ir pārsteidzoši! Domājams, ka daudziem mūsu lasītājiem tas būs atklājums.
Kā jau iepriekš minēts, klitoru veido redzamā daļa un daļa, kas atrodas iegurņa iekšpusē. Iekšējā klitora ķermenis sastāv no kavernoza ķermeņa, kas ir līdzīgas dzimumlocekļa kavernozajam ķermenim, tikai mazākam izmērā.

Kad sieviete ir uzbudināta, vēdera iekšpusē un apkārtnē esošie kavernozie ķermeņi pietūkst un pieplūst asinīm. Tieši tāpēc rodas tik siltas un patīkamas sajūtas!

Klitoram var būt erekcija

Asiņu pieplūdums kavernozajiem ķermeņiem un mīkstajiem audiem izraisa klitora erekciju. Tas var palielināties vairākas reizes, dažām sievietēm – pat 3 reizes. Pirms orgasma klitors nedaudz samazinās, 10 sekundes pēc orgasma tas atgriežas savā ierastajā stāvoklī.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...