9 lietas, kas jāpaspēj līdz jaunajam gadam! - Topraksti.lv
SievietēmStils

9 lietas, kas jāpaspēj līdz jaunajam gadam!

Lai sāktu jaunu gadu no baltas lapas, jums jāatbrīvojas no visa nevajadzīgā. Tas jums palīdzēs justies pilnīgi citādi.

Mēs esam sagatavojuši jums sarakstu ar lietām, kas jādara vecajā gadā, lai sagaidītu svētkus labā noskaņojumā.

1. Nokārto visus parādus

Sagaidi Jauno gadu ar skaidru sirdsapziņu un iepriekš izpildi visus savus solījumus. Lielākā daļa no mums mēdz atlikt visu uz vēlāku laiku, bet mēs nevēlamies domāt par nepabeigtiem darbiem pie svētku galda. Nokārto vismaz daļu no parādiem.

2. Aizejiet pie ārsta

Šī nav pirmā reize, kad atliekat vizīti pie zobārsta? Tagad pierakstieties pie viņa. Cilvēki nedomā par savu veselības stāvokli, kad viss ir kārtībā. Bet, ja kaut kas patiešām jūs traucē, labāk nekavējieties.

3. Atsakieties no sliktiem ieradumiem

Ikvienam ir kaitīgi ieradumi, un ne tikai smēķēšana vai nepareiza ēšana. Ja jūs graužat nagus, pastāvīgi kavējiet vai esat slinks, labāk no tā atbrīvoties pirms Jaunā gada. Tas var likties grūti, bet tas ir tā vērts.

4. Iemācieties pateikt “nē”

Pārtrauciet dot tukšus solījumus, kurus jūs nevarēsiet izpildīt. Visiem izdabāt nesanāks, un jums būs jānāk klajā ar attaisnojumiem un aizbildinājumiem. Pavadiet savu brīvo laiku ar sevi un netērējiet to citu cilvēku vajadzību izpildīšanai.

5. Izdariet kaut ko pirmo reizi.

Cik daudz esat vēlējies izmēģināt, bet tā arī nav izdarīts! Ieviesiet mājdzīvnieku, reģistrējieties deju klubā vai ēdiena gatavošanas nodarbībās. Negaidiet rītdienu, jo dzīve ir pārāk īsa.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...