9 pazīmes, kas liecina, ka jums nav gaumes izjūtas - Topraksti.lv
SievietēmStils

9 pazīmes, kas liecina, ka jums nav gaumes izjūtas

Jūs varat iztērēt lielāko daļu no ienākumiem garderobes atjaunināšanai, bet tajā pašā laikā izskatīties bezgaumīgi un bez stila.

Lūk, 9 pazīmes, kas galvenokārt liecina par to, ka sievietei nepiemīt stila izjūta. Pārbaudiet sevi!

1. Pieķeršanās tendencēm…

Ja tu piederi kategorijai, kas nevienu dienu nevar izdzīvot bez glancētiem žurnāliem, iepirkšanās un jaunu lietu kaudzēm, tas negarantē, ka tu izskatīsies stilīgi. Nav nekas nepareizs sekot laikam un tendencēm, bet valkāt to, kas jums absolūti nav piemērots, nav nepieciešams! Jūs nevēlaties kļūt par pilsētas trako?

2. … un pilnīgs modes noliegums

Bet, protams,noliegt modes tendences arī nav nepieciešams. Neieciklējies stilā, kas bija aktuāls pirms 20 gadiem. Jūtieties brīvi eksperimentēt! Jāvelk lietišķs kostīms? Nomaini parastās melnās vai smilškrāsas laiviņās uz baltām čībiņām!

3. Mīlestība uz viltojumiem

Neviena sevi cienoša sieviete nekad neiegādāsies viltojumus. Tas ir liels kauns, jo viltojums atpazīstams no tālienes. Turklāt nav nepieciešams pirkt dārgu viltojumu, ja par šo naudu var nopirkt kvalitatīvu ādas soma, kas kalpos Jums daudz ilgāk.

4. Aksesuāru trūkums…

Kā labi zināms, “velns slēpjas detaļās”. Katra stilīga sieviete spēj prasmīgi apvienot rotas. Auskari, aproces, neparasta šalle, izsmalcinātas krāsas soma- šīs detaļas noslēdz tēlu un padara to neaizmirstamu.

5. … vai to pārmērība

Bet gadās ari pretēji: dažas dāmas pārspīlē ar aksesuāriem tā, ka pat labākais tēls ir lemts neveiksmei. Nesekojiet noteikumam “uzvilkšu visu un uzreiz”, ja nevēlaties kļūt par apsmieklu.

6. Nespēja apvienot krāsas

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...