Grūtniecības dīvainības: 18 savādi veidi, kā uzzināt mazuļa dzimumu! - Topraksti.lv
SievietēmVeselība

Grūtniecības dīvainības: 18 savādi veidi, kā uzzināt mazuļa dzimumu!

Kas var būt labāks par bērniņa dzimšanas gaidām? Brīnumainā mazuļa gaidīšana un minēšana: zēns vai meitene … Mūsdienu medicīna ir iemācījusies, kā atpazīt bērna dzimumu varbūt ātrāk, bet ir vecāki, kas dod priekšroku intrigai. Starp citu, viņi ne vienmēr paliek pilnīgā neziņā, jo ir pazīmes, kas it kā ļauj noteikt bērna dzimumu iepriekš. Vēlaties uzzināt par tiem? Tad šis stāsts ir priekš jums!

1. Ādas izmaiņas. Gandrīz visas grūtnieces pamana kādas izmaiņas sejas vai ķermeņa ādas stāvoklī. Mēdz teikt, ka, ja āda ir taukaina, sagaidīsiet meiteni, bet, kad sausa – zēnu.

2. Pinnes. Grūtniecības laikā, gaidot meiteni, pūtītes kļūs vēl sāpīgākas un pietūkušas. To izraisa tā pati taukainā āda.

3. “Mirdzēšana”. Būsiet dzirdējuši, kā grūtniecēm mēdz teikt, ka viņas burtiski mirdz. Šāda starošana vai “mirdzums” attiecoties tikai uz tām sievietēm, kas gaida puisēnu!

4. Linea nigra (tumša līnija uz vēdera). Tā ir vertikāla līnija, kas iet pa vidu vēderam no nabas līdz kaunuma kaulam. Dažreiz tā pat šķērso nabu. Mēdz teikt, ka tad, ja līnija apstājas zem nabas, sagaidīs meiteni, ja virs nabas – puisīti.

5. Sodas tests. Tas izklausās dīvaini, bet tas darbojas! Jums ir nepieciešams urinēt tualetes podā un pievienot divas ēdamkarotes sodas. Ja burbuļo- jūs gaidāt zēnu. Šī testa precizitāte ir 80%!

6. Mati. Ja tie kļūst blāvi un slimīgi, jūs gaidāt meitenei. Ja mati ir spīdīgi un sulīgi, tas norāda, ka gaidāt zēnu.

7. Ķermeņa apmatojums. Mēdz teikt, ka tad, ja matiņi uz ķermeņa sāka augt ātrāk, būs puika.

8. Svars. Klīst baumas, ka tad, ja svarā pieņematies tikai vēdera rajonā, tad jūs esat stāvoklī ar zēnu, bet, ja pa visu ķermeni – meiteni.

9. Kāju temperatūra. Ja jūs sākat pamanīt, ka jūsu kājas ir arvien aukstas, tas ir iespējams, ka būs puisītis.

10. Apavu izmērs. Lūk vēl viens pārsteigums! Ja sieviete ir stāvoklī ar zēnu, viņas pēdu lielumi var atšķirties

11. Vēlme pēc pārtikas. Apgalvo, ka, ja jums ir tieksme uz saldu, gaidāt meitiņu, bet, ja sāļu – dēliņu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...