Ir tikai viena lieta, ko vīrieši vēlas vairāk kā seksu! - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

Ir tikai viena lieta, ko vīrieši vēlas vairāk kā seksu!

Daudzas sievietes to vien deklarē: “Visiem vīriešiem vajag tikai seksu! Es viņam vispār neinteresēju”, “Viņam mani vajag tikai apmierinājumam! Dzīvnieks!”, “Vīrieši ir tik primitīvi, ka viņus neinteresē sievietes, tikai sekss!”. Bet varbūt sievietes tikai nevēlas saskatīt kaut ko citu?

Varbūt jūs būsiet pārsteigts, bet vīrieši vēlas kaut ko vairāk nekā tikai seksu (izņemot 15-19 gadu vecumu). Tikai viņu skarbums un lepnums neļauj jums to pateikt. Šodien kliedēsim galvenos stereotipus par vīriešiem.

Vīrieši pavisam nevēlas aizskart sievietes. Jā, viņus daudz vairāk piesaista pretējais dzimums, bet tā ir daba. Taču ilgu laiku ir zināms, ka sekss ir tikai 50% no laimīgām attiecībām. Sievietes patiešām vēlas, lai vīrieši to saprastu, taču kaut kādu iemeslu dēļ viņas nevēlas skatīties tālāk par stereotipu. Un vīriešu pārstāvji tas ir tik aizvainojoši, ka, iespējams, sievietes nemaz neuzzina visu patiesību.

Patiesībā, vīrietim ir vajadzīga maiguma sajūta un miers. Viņš kopā ar sievieti vēlas pilnīgi atšķirīgu personīgo pasauli. Maigs mīļotās sievietes pieskāriens nespēj ne tikai uzlabot garastāvokli, bet arī glābt no melanholijas un motivēt jauniem sasniegumiem. Bet vīrietis baidās to lūgt, jo tas, no pirmā skatiena, šķiet acīmredzams. Un jā, viņi baidās kļūt vāji un neaizsargāti viņu mīļoto acīs.

Vīrietim ir jājūt mīlestību. Mēs esam pārliecināti, ka katrs vīrietis vēlas to just. Tas ir vienkārši – sievietes pieņemšanu un atzīšanu. Kā jūs zināt, tā ir sieviete, kas nosaka attiecību emocijas. Otru svarīgāko vietu pēc pieķeršanās aizņem vārdi. Tie var iedvesmot vīrieša pašapziņu, kas, visticamāk, mainīs pasauli ap jums.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...