Ja seksa nav pietiekami daudz... 7 nepatīkamas sekas ilgtermiņa atturībai. - Topraksti.lv
18+AttiecībasSievietēm

Ja seksa nav pietiekami daudz… 7 nepatīkamas sekas ilgtermiņa atturībai.

Sievietes veselībai un skaistumam ir daudz kaitējumu. Liekais svars, celulīts, grumbas, slikti ieradumi un… seksa trūkums! Joki par neapmierinātām dāmām nav bez pamata, jo no seksa atkarīga gan garīgā, gan fiziskā labsajūta.

Daudziem ir problēmas ar seksuālo dzīvi: pārāk maz, pārāk daudz, man sāp galva, nav garastāvokļa, ne tā, ne ar īsto, ne īstajā laikā. Recepte viena: “Ar seksu ir jānodarbojas!” Nepārliecinoši? Šeit ir 7 zinātniski pierādīti iemesli, kāpēc jums nevajadzētu atstāt novārtā savu seksuālo dzīvi!
Organisma novājināšanās
Seksuāli aktīvas sievietes slimo retāk nekā atturībnieces. Pētījumi liecina, ka antivielu saturs asinīs cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar seksu, ir par 30% lielāks, nekā tiem, kam ir neregulārs sekss.
Depresija
Labs sekss mazina stresu. Seksa laikā atbrīvojas endorfīni, kam ir pozitīva ietekme uz psiho-emocionālo fonu. Ja nav šī hormona, risks nonākt depresijā ievērojami palielinās.
Grūtības uzbudināties
Ir grūti noticēt, bet tā ir taisnība: jo zemāka ir seksuālā aktivitāte, jo grūtāk ir uzbudināties. Ilgstoši atturoties, smadzenes sūta signālus visam organismam. Tās, iespējams, pārliecina tavu ķermeni, ka seksuālā funkcija nav nepieciešama. Tas var izraisīt orgasma trūkumu sievietēm, jo organisms vienkārši aizmirst šīs izjūtas.
Attiecību problēmas
Ja pāris reti mīlējās, attālums starp partneriem pieaug. Ļoti bieži neapmierinātība kļūst par cēloni attiecību beigām.
Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!
1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...