Kā aizsargāt sevi un savus mīļos no ļaunas acs un noskauduma? - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

Kā aizsargāt sevi un savus mīļos no ļaunas acs un noskauduma?

Šī pasaule ir tā iekārtota, ka, jo laimīgāks ir cilvēks, jo vairāk viņam ir nelabvēļu. Pastāv cilvēku kategorija, kas kļūst skaudīgi aiz savas nevēlēšanās cīnīties par savu laimi, un dažreiz, lai cik slikti tas neizklausītos, sūta lāstus, noskaudumus, veic rituālus, sūtot citiem neveiksmes vai veselības problēmas. Un nav svarīgi, vai jūs ticat vai neticat visām šim melnajām lietām, dodieties uz baznīcu, vēlot visiem labu, citu cilvēku greizsirdība vienmēr pastāv, un tā sabojā jūsu enerģētikas lauku un atņem jums dzīvīgumu.

Ir daudzas metodes, lai izvairītos no ļaunās acs, bet labāk dot priekšroku tam, kas nav saistīts ar dažādiem rituāliem un sazvērestībām.

Labākie amuleti ir dabiskie akmeņi. Papildus jūsu likteņa aizsardzībai un dzīvotspējas palielināšanai, tie arī palīdz risināt dažādas veselības problēmas, piemēram, normalizēt spiedienu. Par visspēcīgākajiem un pieejamākajiem akmeņiem šodien pastāstīsim. Turklāt no tiem tiek izgatavotas skaistas rotaslietas. Tāpēc, ja jums nav vajadzīga aizsardzība, varat atrast sev jaunu aksesuāru.

Aizsargājošie akmeņi

Ir svarīgi ņemt vērā to, ka akmeņi ir “sievišķie” un “vīrišķie”. Parasti vīriešu akmeņi spīd spožāk un tiem ir siltie krāsu toņi. Akmeņi, kurus vajadzētu lietot sievietēm, ir matēti un ar vēsu krāsu gammu. Akmens pret ļaunu aci un noskaudumu darbojas ļoti vienkārši. Lai atrastu sev piemērotāko akmeni, noskaidrojiet, kurš ir jūsu akmens, atkarībā no horoskopa zīmes. Taču ir arī universālie akmeņi, kas ir piemēroti visiem cilvēkiem.

Melnais onikss

Spēcīgs aizsargājošs spēks piemīt melnajam oniksam. Ieteicams to nēsāt cilvēkiem ar stipru iekšējo spēku, kas citiem bieži izraisa skaudību. Papildus aizsardzībai tas spēj dot spēku un piešķirt īpašu enerģiju. Palīdz koncentrēties un prātīgi domāt. Tāpēc tas ir īpaši ieteicams biznesa cilvēkiem un tiem, kas nodarbojas ar mācībām.

Periodiski amuletam ar melno oniksu vajadzētu ļaut atpūsties, lai tas veiktu pašattīrīšanos no uzkrātā negatīva. Mēs iesakām nepieņemt izstrādājumus no šī akmens kā dāvanu no nepazīstamiem cilvēkiem, jo ​​akmens var būt ar negatīvu informāciju.

Malahīts

Šis skaistais akmens aizsargā no ļaunas acs un dažādām nepatikšanām. Tas arī palīdz aizsargāt veselību, tāpēc no tā tiek izgatavoti amuleti bērniem. Šādas rotas ir ieteicams nēsāt vientuļiem cilvēkiem, jo, pēc ezotēriķu domām, malahīts piesaista mīlestību un labklājību.

Tas ir ļoti universāls akmens. Nav nepieciešams to nēsāt sev līdzi. Var izgatavot kādu suvenīru vai vienkārši turēt mājā kā sargu pret ļaunajiem gariem. Mēdz teikt, ka mājās, kur ir šis akmens, mazāk strīdas.

Tīģeracs

Šis ir viens no biežāk sastopamajiem amuletiem. Tīģeracs jau sen tiek uzskatīts par spēcīgu aizsargu pret jebkāda veida negatīvo enerģiju, tostarp burvjiem, ļaunajām acīm un dzimtas lāstiem. Šis akmens ir lielisks amulets ģimenes attiecību un mājas aizsardzībai, tādēļ visbiežāk to ieteicams nēsāt sievietēm.
Absorbējot daudz negatīvisma, tīģeracs var eksplodēt. Tādā gadījumā neizmetiet to atkritumu tvertnē, bet ieroc to zemē.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...