Kā pareizi ievēlēties vēlēšanos jaunajam gadam? - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

Kā pareizi ievēlēties vēlēšanos jaunajam gadam?

Jau decembra sākumā gada nogales tuvošanās sāk mūs sagrābt ne tikai veikalos, bet arī vienatnē. Galu galā jaunā kalendārā gada tuvošanās ir saistīta ar pēdējo divpadsmit mēnešu kopsavilkuma tradīciju un nākotnes plānošanu. Tāpēc ikviens sāk sastādīt vēlmju sarakstus, ko piepildīt jaunajā gadā. Joprojām ir variants ar vēlmju vizualizāciju – tas ir, kad uz lielas, baltas lapas piestiprina glancētas žurnālu bildes ar vēlamo vīriešu, automobiļu, salu, naudas maisiņu attēliem. Saskaņā ar vēlmju piepildīšanas tehniku, uz šo izveidoto pārpilnību regulāri jāskatās un jāiedomājas, jāiedomājas, jāiedomājas…

Kas bijis

Sāciet ar to, ka pārdomājiet šā gada notikumus. Obligāti būs labie notikumi, par kuriem jums vajadzētu pateikties visiem tiem, kas ar tiem bija saistīti, kuri palīdzēja tiem notikt. Lai tie būtu vecāki, bērni, kolēģi, foršs kaimiņš no pirmā stāva, mīļākais kaķis vai suns, svešs garāmgājējs. Mazums, kas jums palīdzēja īstajā laikā?

Tad atcerieties sliktos brīžus, kas notika gada laikā, vai notikumus, par kuriem jums ir kauns. Parasti to ir maz. Pateicieties arī visiem tiem, kas palīdzēja jums iegūt šādu pieredzi un kļūt gudrākiem, lai zinātu savas spējas un apkārtējos cilvēkus. Šāda gada retrospektīva būs iespēja izcelt visus pozitīvos brīžus, ko var pārņemt nākamajā gadā, un atvadīties no negatīvā, lai neatkārtotu kļūdas, nevis vilktu veco problēmu slogu.

Viss ir pabeigts. Kalendāra pēdējā lapa tiek aizvērta. Mēs gaidam jaunas 365 dienas!

Kas būs

Spēja sapņot ir brīnišķīga cilvēka iztēles īpašība, cerot uz laimi. Tikai jums ir nepieciešams nošķirt sapņus, vēlmes un mērķus, kad jūs rakstāt garu sarakstu ar plāniem jaunajam gadam. Katram konceptam ir savi toņi, kas ietekmēs jūsu “sapņa” iemiesojumu vai īstenošanos. Protams, notiek arī brīnumi, kas notiek neatkarīgi no mūsu gribas, bet šodien ne par to.

Izveidojot sarakstu, rūpīgi pārskatiet to un godīgi pasakiet, cik lielā mērā jūsu vēlmes ir jūsējās. Nepaļaujieties uz draugiem un kolēģiem, nevajag darīt “kompānijas pēc” vai tāpēc, ka šī ideja ir tik moderna. Viena vienkārša iemesla dēļ – šīs vēlmes būs jāpiepilda tev. Ja tajā pašā laikā jums rodas diskomforts, process būs apgrūtināts, tad kā jūs iegūsiet prieku? Un galu galā, visi sapņi un vēlmes ir iecerēti vienīgi prieka dēļ. Un, lai to sasniegtu, arī jādarbojas ar prieku, bez grūtībām, nemēģinot pierādīt kādam, ka jūs vienkārši varat.

Iedomājieties savas vēlmes tikai par sevi, mīļajiem. Labi, ka jūs esat līdzjūtīgs, simpātisks un labvēlīgs draugs, radinieks, kurš visus atceras un vēlas, lai visi būtu labi. Ar to arī pietiek. Taču šoreiz koncentrējieties tikai uz sevi, nevilcinieties sākt frāzi “Es gribu…”. Visums tā ātrāk jūs sapratīs.

Var rasties dilemma par sapņa lielumu un tā iemiesojumu realitātē. Tagad bieži tiek teikts, ka cilvēki nezina, kā sapņot lielus sapņus. Daži ļoti ikdienišķi un iekšēji sīkumi: vasarā doties uz jūru, slēpot ziemā, pavasarī un rudenī uzbūvēt dārza mājiņu, remontēt dzīvokli. Protams, lielāku algu un atrast otro pusīti. Bet kā ar lidojumu uz Bali, jahtas iegādi un citu kontinentu apskati? Sapņi ir labi, bez šaubām. Bet, ja tajā pašā laikā naudas ir tikai tik, lai ar vilcienu aizbrauktu līdz vecmāmiņai tepat netālu, tad par kādām Indijas okeāna salām var būt runa. Ir priekšlikums izstrādāt citu pieeju. Piemēram, no sapņa neatteikties, bet izdomāt nelielu soļu virkni ceļā uz lielisku mērķi.

Patiesībā mērķi tikai norāda uz precīzākām pamatnostādnēm, virzoties uz tām. Ne abstrakts: “Es gribu braukt uz jūru”, bet konkrēts: “Jūnijā es braukšu uz Melnkalni pagulēt pie jūras” Vai jūtat atšķirību? Pirmajā gadījumā jūs varat atkārtot šo frāzi kā apstiprinājumu, tā var darboties. Otrajā gadījumā janvārī jūs sāksiet izpētīt izdevīgus aviosabiedrību piedāvājumus, jūs meklēsiet viesnīcas vai ceļojumu rīkotājus, kuri veiks jūsu brīvdienu organizēšanu.

Ar ko nomierināt sirdi

Vissvarīgākais ir tas, ka tikai reālas darbības novedīs pie vēlamā mērķa. Jūs varat rakstīt jebkuru sarakstu, bet, ja jums nav vēlmes kaut ko darīt, lai tos īstenotu, tad viss paliks tikai uz papīra.

Un vēl viens padoms: neuztraucieties, ja jūsu plāni gada laikā nebūs pilnībā piepildījušies. Atcerieties, cik jums bija labi, kad jūs zīmējāt krāsainus attēlus savā galvā un pārskatot jau sasniegto jutīsieties laimīgs. Pacilāts garastāvoklis ir ļoti svarīgs, jo tas dod mums spēku iet uz priekšu, kaut ko darīt, nevis kavēties pie problēmām. Ievēlējāties? Sāciet darīt!

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: fabiosa.com

Ieteiktie raksti

loading...