Mīļais, mūs gaida guļamistaba! 11 noderīgi ieradumi pirms gulētiešanas, kas palīdzēs saglabāt mīlestību. - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

Mīļais, mūs gaida guļamistaba! 11 noderīgi ieradumi pirms gulētiešanas, kas palīdzēs saglabāt mīlestību.

Daudzi pāri pat nenojauš, ka kopīga laika pavadīšana pirms gulētiešanas var ievērojami ietekmēt attiecību kvalitāti. Psihologi saka, ka tas ir ārkārtīgi nepieciešams partneru labai veselībai un emocionālajai tuvībai. Īpaši noderīgs ir kopīgs miegs.

Neraugoties uz daudzām neērtībām, kas rodas, cīnoties par segu, krākšana, dažāds miega temperatūras režīms, kopīgs gultā pavadītais laiks veicina drošības sajūtu un samazina stresa hormona- kortizola līmeni.

Lūk, 11 ieradumi, kas uzlabos jūsu savstarpējās attiecības!

Telefonus nost!

Zinātnieki ir pierādījuši faktu, ka, lietojot viedierīces pirms gulētiešanas, tiek kavēta oksitocīna ražošana, kas ir īpašs hormons, kas ir atbildīgs par mūsu emocionālo tuvību un mīlestību. Tāpēc pāriem, kuri vēlas saglabāt tauriņu sajūtu vēderā, vajadzētu izslēgt mobilās ierīces plkst. 21:00.

Nekādas darba lietas gultā!

Darba dienas ir tik saspringtas, ka pat tad, ja mēs esam ērtā gultā, mēs nevaram atpūsties un pārtraukt domāt par darbu. Daži pat ņem datoru gultā, lai pārbaudītu e-pastu vai atbildētu uz svarīgu ziņu. Ir nepieciešams pilnībā izskaust šo slikto ieradumu un visu vakara laiku pavadīt ar mīļoto cilvēku. Atcerieties, ka rīts ir gudrāks nekā vakars.

Kopā dodieties gulēt

Mūsdienu dzīves ritms neļauj mīlošiem cilvēkiem pavadīt daudz laika kopā. Tomēr pat pēc darba daudzi laulātie nepievērš uzmanību viens otra klātbūtnei un dodas gulēt dažādos laikos. Ir pienācis laiks cīnīties pret šo atkarību! Saskaņā ar izcilā psihologa Kurta Smita teikto, laimīgi pāri kopīgi iztīra zobus un iet gulēt vienlaicīgi.

Sekošana rituāliem

Ikvakara vienu to pašu lietu atkārtošana ir lieliska palīdzība labam miegam. Daudzi pāri sagatavo drēbes rītam, ieliek ēdienu ledusskapī, iet dušā vai kopā iztīra zobus. Psihologi apstiprina, ka pēc šādām darbībām attiecības kļūst uzticamākas.

Dvēseliskas sarunas

Ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību otra jūtām. Iespējams, jums vai jūsu partnerim šeit un tagad nav vajadzīga palīdzība, taču galvenais ir tas, ka kāds vienkārši var uzklausīt. Arī pirms gulēšanas ir svarīgi aizmirst par visām dienas problēmām un vienkārši izbaudīt vienam otra klātbūtni.

Attiecību noskaidrošana

Strīdēties pirms gulētiešanas nav laba ideja. Visticamāk, ar naksnīgajiem strīdiem jūs tā arī neatrisināsiet problēmu. Bet jums būs nodrošināts nemierīgs miegs abiem.

Teritorija bez bērniem

Protams, jūs varat ļaut bērnam ierāpties jūsu gultā, ja viņš nakts vidū no kaut kā nobijies. Bet tas ir vienreizējs notikums, kas nedrīkst kļūt par regularitāti. Ir nepieciešams saprast, ka personīgā gulta ir ļoti intīma vieta, kur pieaugušajiem jābūt vieniem.

Teritorija bez mājdzīvniekiem

Tas pats attiecas uz mājdzīvniekiem. Kaķim vai sunim jābūt atsevišķai vietai atpūtai un gulēšanai. Turklāt daudzi dzīvnieki nakts laikā ir ļoti nemierīgi, tāpēc ir liela iespējamība, ka jūsu miegs būs saraustīts.

Nekāda alkohola

Vai jūs domājat, ka glāze laba vīna pirms gulēšanas dos ieguldījumu intīmā atmosfērā? Tā nav taisnība. Fakts ir tāds, ka alkohola lietošana vakarā ietekmē miega kvalitāti. Rezultātā jūs abi pamodīsieties noguruši un dusmīgi.

Relaksējoša masāža

Trumpis patīkamām sajūtām pirms gulēšanas! Masāža palīdzēs ne tikai atpūsties, bet arī tuvināties kā pārim.

Silti apskāvieni

Kā nu bez apskāvieniem pirms miega? Psihologi uzstāj uz priekšrocībām, ko ietver šī fiziskā intimitāte, kas veicina relaksāciju un izraisa patīkamas emocijas.

Izmēģiniet atteikties no viedierīcēm un veltīt vairāk laika viens otram- redzēsiet, jūsu attiecības atplauks ar jaunu spēku!

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: takprosto.cc

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.