Par ko liecina sapņi dažādās nedēļas dienās - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

Par ko liecina sapņi dažādās nedēļas dienās

“Gadās, ka no rītiem es klusēju, / par to, ko sapnis man dziedāja” savā dzejas mantojumā dalās Anna Ahmatova. Daudz atklātāks ir Aleksandrs Bloks: “Es sapņoju priecīgas domas / Es sapņoju, ka neesmu viens…”. Vai jūs vienmēr varat atcerēties to, ko sapņojāt? Visbiežāk pēc pamošanās cilvēks piedzīvo vispārēju emocionālo stāvokli – neizskaidrojamu trauksmi vai mierinājumu. Bet gadās ļoti spilgti un krāsaini sapņi, no kuriem atceramies pat detaļas.

Vai ir vērts ticēt visam, ko zemapziņa “parādījusi uz ekrāna”, kamēr jūs guļat? Sapņu tulki uzskata, ka sapņu piepildīšanās varbūtība ir atkarīga no mēness fāzēm, kalendāra datuma, baznīcas svētkiem. Un arī no nedēļas dienām, kur katrai no tām atbilst sava planēta.

Pirmdiena

Tiem, kam ir noteikts darba grafiks, sapņus naktī no svētdienas uz pirmdienu var uzskatīt par nākamās darba nedēļas plānošanu profesionālajā sfērā un ģimenes dzīvē. Lai gan jums nav jāpievērš īpaša nozīme tam, ko nosapņojat, atcerieties, ka pirmdiena ir smaga diena, un tā atrodas vismistiskākās planētas – Mēness ietekmē.

Otrdiena

Sapņi, kas redzēti naktī no pirmdienas uz otrdienu, atbilst cilvēka un viņa enerģijas potenciāla radošai izpratnei. Ja redzētais bija mierīgs, tad virziens ir izvēlēts pareizi, un jūs varat turpināt darboties tādā pašā garā. Sapnis ar negatīvu sajūtu liecina, ka ir nepieciešams samazināt aktivitāti un neizrādīt iniciatīvu organizējot jaunus projektus, parakstot līgumus. Bet, gluži pretēji, mēs varam droši virzīties uz priekšu un apņēmīgi sasniegt izvirzītos mērķus, ja sapnī bijušas norādes par spilgtu uzvaru. Tiek uzskatīts, ka šādu atziņu varētu mest Marss, otrdienas planēta- patrons.

Trešdiena

Sapnis, kas redzēts naktī no otrdienas uz trešdienu, var tikt vērtēts kā cilvēka sociālās aktivitātes rādītājs, viņa sabiedriskums. Redzējāt daudzus notikumus un daudz pazīstamu cilvēku – apsveicam, jums ir pieprasījums sabiedrībā, un jūs varat paļauties uz savu radinieku atbalstu. Ja redzējāt daudz svešinieku, tad uztver to kā signālu komunikācijas trūkumam reālajā dzīvē. Merkūrs kā trešdienas patrons var radīt krāsainu sapni ar pozitīvu nokrāsu, ko vajadzētu uztvert kā norādi uz gaidāmu jaunu dzīves posmu, pozitīvām pārmaiņām.

Ceturtdiena

Biznesa aktivitātes, kas tradicionāli nedēļas vidū ir aktivitāšu augstumos, mēdz atspoguļoties sapņos no trešdienas uz ceturtdienu, reizēm sniedzot precīzas atbildes uz jautājumiem profesionālās darbības jomā, attiecībās ar kolēģiem un partneriem. Neaizmirstiet šādas norādes, jo tās nāk no Jupitera, kurš pārvalda ceturtdienu. Skaisti, pozitīvi sapņi ar daudziem dalībniekiem liecina par labām perspektīvām karjerā. Ja sapnis atstāj trauksmes sajūtu, tad jums vajadzētu būt gatavam nepatikšanām. Par stabilitāti un mieru, sapnis vēsta ar tādu pašu nokrāsu.

Piektdiena

Šķiet, ka visi kopš bērnības zina, ka sapņi no ceturtdienas uz piektdienu visticamāk kļūs par realitāti. It īpaši, ja tie attiecas uz cilvēka emocionālo stāvokli, viņa emocionālo pieredzi. Šajos sapņos jūs varat saņemt atbildes uz jautājumiem par savu personisko dzīvi un mīlestības attiecībām, pat ja tos neizsakāt skaļi. Iespējams, ka tā ir Veneras – visjutekliskākās planētas ietekme, kas pārvalda piektdienu. Tāpēc mēģiniet iegaumēt visas sapņa detaļas, tās var piepildīties ar pārsteidzošu precizitāti. Ja sapņa kopējais iespaids ir pozitīvs, tad attiecībās ir tāds pats noskaņojums. Pēc pamošanās saglabājās negatīvas sajūtas- negaidiet labu notikumu gaitu. Spilgts sapnis sola tādas pašas emocijas realitātē, bezkrāsains – monotoniju un garlaicību.

Sestdiena

Vispiesātinātākie ar atbildēm ir sapņi naktī no piektdienas uz sestdienu, jo pār tiem valda Saturns. Tie sniegs ieskatu, kā rīkoties situācijā, kas jums ir svarīga šajā posmā. Pat ja no rīta ir drūma sajūta, nebaidieties. Vienkārši esiet gatavi tam, ka ne viss izdosies uzreiz. Tas palīdzēs tikt galā ar šķēršļiem un pat domāt par rezerves iespēju. Sapnis ar pozitīvu ainu prognozē labu notikumu virzienu, vieglu šķēršļu pārvarēšanu.

Svētdiena

Mierīgi jāuztver sapņi no sestdienas uz svētdienu, kad ķermenis tiek noskaņots nākamajai brīvdienai, un zemapziņa jau ir atlikusi visus biznesa jautājumus līdz pirmdienai. Ir pienācis laiks parādīt radošumu Saulei, kas ir svētdienas aizbildne. Ja sapnis ir spilgts – gaidiet notikumus, kas iekrāsosies visās varavīksnes krāsās. Sapnis bija garlaicīgs- tas pats būs arī reālajā dzīvē. Bet, ja jūs sapņojat par pastaigu skaistā parkā, ņemiet to savās rokās un doties atpūtā.

Pareiza sapņu interpretācija nav vienkārša, lai gan ir daudz tematisku vietu ar tulkojumiem. Dariet to uzmanīgi un bez emocionālām pārmērībām. Vienlaikus ir svarīgi saglabāt mieru un pienācīgi uztvert saņemto informāciju. Galu galā, tie ir tikai sapņi, kurus sublimē mūsu zemapziņā. Ar labunakti un saldus sapņus visiem!

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: fabiosa.com

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.