Šalles, šallītes, lakati... 10 idejas kā tās sasiet, lai būtu gan silti, gan skaisti! FOTO - Topraksti.lv
SievietēmStils

Šalles, šallītes, lakati… 10 idejas kā tās sasiet, lai būtu gan silti, gan skaisti! FOTO

Sievietes jau sen nevalkā šalli vai lakatu praktiskā nolūkā. Tās kalpo ne tikai kā aizsardzība pret sliktiem laika apstākļiem, bet arī tiek izmantots kā viens no galvenajiem aksesuāriem, kas papildina tēlu. Ir ļoti svarīgi, lai sieviete varētu pareizi valkāt šo lietu, lai uzsvērtu skaistumu un stilu.

Esam sagatavojuši izlasi ar variantiem, kā sasiet šalli, lai būtu gan skaisti, gan silti. Šajā sarakstā katra skaistule atradīs variantu sev, kā pasargāties no rudens un ziemas aukstuma.

Kā sasiet šalli?

Vienkāršākais veids, kā valkāt siltu plašu šalli, ir aptīt to ap kaklu un sasiet mezglā vai atstājot galus brīvus.

Viegls lakatiņš ir lielisks aksesuārs. Sasien to skaistā bantītē un droši izrotā blūzes un džemperus. Tas perfekti papildinās rudens trenci.

Šāds mezgls pasargās kaklu no aukstā vēja un papildinās mēteli.

Ļoti stilīgi un nereāli sievišķīgi, ja uzliksi šalli uz galvas. Izvēlies krāsu, kas vislabāk akcentē acu skaistumu. Turklāt tas ir lielisks veids, kā iztikt bez galvassegas.

Nebaidieties valkāt siltas šalles ar bītlenēm un krekliem. Stilīgi un silti.

Neaizstājama lieta sievietes skapī ir ļoti gara un silta šallīte. To var vienu reizi aptīt ap kaklu un nēsāt siltajā rudens vai ziemas periodā. Bet, kad uznāk lielais aukstums, ietiniet tajā kaklu vai aplieciet ap galvu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.