Seši simptomi, kas norāda, ka jūsu ķermenis pārdzīvo kritisku periodu - Topraksti.lv
SievietēmVeselība

Seši simptomi, kas norāda, ka jūsu ķermenis pārdzīvo kritisku periodu

Mēdz teikt, ka, ja tev nekas nesāp, tu esi miris. Bet ikvienam vajadzētu saprast atšķirību starp normālām sāpēm un kaut ko nopietnāku. Pārbaudīt sava ķermeņa stāvokli un pievērst uzmanību, vai tas ir mainījies pēdējo dienu laikā. Ja pamanāt kādu no šiem 6 simptomiem, dodieties pie ārsta, cik drīz vien iespējams!

1. Vājums rokās un kājās

Nejutīgums vai vājums rokās, kājas vai sejā var būt insulta pazīme. It īpaši, ja šie simptomi tiek novēroti tikai vienā ķermeņa pusē. Nekavējoties lūdziet palīdzību, vēl jo vairāk, ja jums pēkšņi pasliktinājusies redze, izjūtat smagas galvassāpes, apjukumu, rodas problēmas ar runu vai dzirdi.

2. Sāpes krūtīs

Svīšana, spiediena sajūta, elpas trūkums vai slikta dūša kopā ar sāpēm krūtīs var norādīt uz sirds slimībām vai sirds lēkmi. Sāpes krūtīs var norādīt arī uz tik nopietnu slimību, kā tromboze. Ja jūs pēkšņi jūtat smaguma un spiediena sajūtu krūtīs, nekavējoties izsauciet ātro palīdzību. Labāk sacelt viltus trauksmi nekā nožēlot rezultātu.

3. Paaugstināts jutīgums un sāpes kāju ikros

Šie simptomi var liecināt par dziļo vēnu trombozi. Būtībā, sāpes parādās pēc ilgstošas staigāšanas vai stāvēšanas. Turklāt jūsu kājas zem ceļgaliem var piesarkt un uzpampt. Ja jūs novērojat šos simptomus, zvaniet savam ārstam! Ir ļoti svarīgs laikus novērst asins recekli pirms tas bloķē asins plūsmu.

4. Asinis urīnā

Tas var nozīmēt, ka Jums ir nierakmeņi- mazi kristāli, kas sastāv no minerālvielām un sāļiem. Tie veidojas nierēs un pakāpeniski virzās pa urīnceļiem. Ja jums bieži jādodas uz tualeti un jūtat dedzinošu sajūtu urinējot, parādās asinis urīnā, tas var liecināt par infekciju nierēs vai urīnpūslī. Ja redzat asinis urīnā, bet nejūtat sāpes, tā var būt pazīme nieru vai urīnpūšļa vēzim, tāpēc nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...