Šis mazulis nekad savā dzīvē nebija ēdis cukuru saturošus produktus. Lūk, kā viņš izskatās tagad! FOTO - Topraksti.lv
SievietēmVeselība

Šis mazulis nekad savā dzīvē nebija ēdis cukuru saturošus produktus. Lūk, kā viņš izskatās tagad! FOTO

Mūsu dienās ēdam tik daudz cukura, kas novērst tā izmantošanu ir gandrīz neiespējami. Tomēr, ja jums ir kādas zināšanas, jūs varat ēst pilnīgi organiski – tāpat kā mazulīte Greisa.

Greisa Kūpere ir 2 gadus veca meitene, kura nekad nav ēdusi kaut vienu gramu cukura visu savu dzīvi. Tas ir pārsteidzoši, ka viņas vecākiem bija iespēja pilnībā likvidēt cukuru no bērna uztura, jo tas ir slēpts daudzos pārtikas produktos.

Bet ne tikai cukurs nes apdraudējumu bērna organismam. Pašreizējie pētījumi ir pierādījuši, ka vadošo zīdaiņu pārtikas ražotāju produktos atrodamas  bīstamas ķīmiskās vielas. Piemēram, melamīns. Šī ķīmiskā viela tiek izmantota, lai ražotu plastmasu. Tas tika konstatēts maisījumā zīdaiņiem, ko pārdod Amerikas Savienotajās Valstīs. Bet Ķīnā ir gadījumi, kad daudz bērnu slimo, vai gājuši bojā no ķīmiskajiem komponentiem zīdaiņu maisījumā. Tāpēc labāk ir zīdīt ar krūti.

Visi bērnu pārtikas ražotāji apgalvo, ka viņu produkti ir organiski, veselīgi un sastāv no augļiem vai dārzeņiem līdz 100%. Bet, patiesībā tā nav. Daži izmanto konservantus un apstrādātu cukuru, kas ir ļoti kaitīgs bērnu organismam.

Vislabāk sagatavot bērnu pārtiku pašam. Pat, ja tam ir vajadzīgs ilgāks laiks, un tas prasa nedaudz vairāk līdzekļu, bet tas ir tā vērts. Piemērs tam ir Greisa Kūpere!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...