Vai tiešām matu nogriešana var izmainīt likteni? - Topraksti.lv
SievietēmStils

Vai tiešām matu nogriešana var izmainīt likteni?

Izvēloties frizūru, mēs koncentrējamies uz savu gaumi. Ļoti svarīgs ir arī laiks, kas katru dienu būs jāpavada ieveidojot matus.

Skrienot pēc modīgiem tēliem, visi aizmirsuši, ka matiem ir burvju spēks. Šī ir svarīga cilvēka enerģētiskā līdzsvara sastāvdaļa. Neskatoties uz psihologu nosodījumu, mums ir pienākums jums pastāstīt vissvarīgākās pazīmes, kas pastāv šajā jomā. Brīdināts nozīmē apbruņots, vēsta tautas gudrība.

Kad vislabāk griezt matus

Saskaņā ar Bībeles leģendu, pēc krišanas grēkā cilvēki zaudēja eņģeļa nimbu. Tas pārvērtās matos- savienojošos pavedienos starp cilvēku un debesīm. Mūsdienu zinātne ir pierādījusi faktu, ka cilvēka mata struktūra ir identiska viļņu antenai! Bet viļņojums ir paredzēts informācijas saņemšanai un pārsūtīšanai no attāluma. Joprojām māc šaubas? Apskatiet vienkāršus noteikumus, kas palīdzēs saglabāt telpas un ķermeņa harmoniju.

Mēness dienas

Pirms pierakstīšanas uz matu griešanu, jāizpēta, kad ir labāk nogriezt matus pēc Mēness kalendāra. Lai nostiprinātu saknes, pierakstieties pie friziera dilstoša Mēness dienu laikā. Lai paātrinātu matu augšanu, izvēlieties augoša Mēness pirmo un otro ceturksni. Dilstošs Mēness ir izdevīgs, ja jums ir nepieciešams palēnināt matu augšanu.

Negrieziet matus pats sev!

Mati – dzīvības glabātāji, veiksme, labklājība. Nogriežot tos apzināti, jūs piesaistāt neveiksmi un slimības. Neprecētas meitenes- griezt matus pašai sev nozīmē palikt vienatnē uz visu mūžu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...