Vai zināji, ka kaķi ārstē! Kur jāuzliek kaķis, lai izārstētos! - Topraksti.lv
SievietēmVeselība

Vai zināji, ka kaķi ārstē! Kur jāuzliek kaķis, lai izārstētos!

Mūsdienu pasaulē cilvēks saskaras ar pastāvīgu stresu un nemieru. Dažreiz mums visiem trūkst vienkārša komforta, siltuma un miera. Un kas var būt mīlīgāks kā mīksti un pūkaini kaķi? Tie ir ne tikai mājīgi un miermīlīgi, bet arī var izārstēt daudzas slimības.

Šodien pastāstīsim par to, kur uzlikt jūsu mājdzīvnieku, lai atbrīvotos no slimībām un problēmām.

Kā ārstē mājas kaķis

Kaķu labvēlīgā ietekme uz cilvēku veselību ir sen pierādīts fakts. Viņu murrāšana un siltums mazina stresu un nogurumu, sniedz komforta sajūtu un mieru. Kaķi to dara katru dienu, bet, kad jūs saslimstat, viņi cenšas jums palīdzēt ar visu spēku. Kaķi, kas izārstē cilvēkus, nav nekas neparasts. Viņi guļ uz sāpīgās vietas, noņemot sāpes.

Bieži vien kaķi tiek pārmācīti, lai tie neizrādītu mīlestību pret viņu meistariem. Bet ir daudz piemēru, kad kaķi ārstē slimības pat kaitējot sev. Tā tas bija ar kaķi, kura īpašnieks saslima ar vēzi. Kaķis mēģināja izārstēt savu saimnieku, bet rezultātā pati ieguva vēzi, bet saimnieks atlaba. Vai tā nav paļāvības un mīlestības izpausme?

Kaķi atņem cilvēkam negatīvo enerģiju, tādējādi palīdzot atbrīvoties no slimībām. Patiesībā, jums nav nepieciešams piespiest kaķi kaut kur, vienkārši paņemiet to rokās un paglaudiet. Parasti viņi nāk pie īpašniekiem paši un gulstas uz sāpīgās vietas, un pēc piesātinājuma ar enerģiju viņi tūlīt aiziet. apskatīsim, kādas slimības mūsu murrājošie draugi var izārstēt.

Sirds un asinsvadu sistēma

Ir daudz stāstu par to, kā kaķi izglābuši viņu saimniekus no sirdslēkmes. Pacientiem, kam nesen ir bijusi lēkme, spiediens un pulss normalizējas, ja kaķis tiek glaudīts vairākas minūtes. Pieskaršanās kaķim samazina asinsspiedienu arī hipertensijas slimniekiem. Īpaši labi ar šo uzdevumu tiek galā pūkainie kaķi.

Kuņģa-zarnu trakts

Kaķa glaudīšana ir noderīga arī gremošanas sistēmai. Īsspalvainie kaķi ārstē kuņģa-zarnu trakta un dzemdes kakla slimības daudz labāk nekā citas šķirnes.

Nervu sistēma

Kaķi ir arī lieliski psihoterapeiti un neiropātiķi. Viņi spēj atbrīvot no noguruma, stresa un migrēnas. Īpaši labi ar šo uzdevumu tiek galā garspalvainie kaķi.

Šie pūkainie ārsti ienākuši arī psihoterapijas jomā. Pacienti, kam ir garīgi traucējumi, kurus nekaitina kaķi, viņus nomierina. Vienkārša un neuzkrītoša kaķu glaudīšana var palīdzēt neirozes un mānijas gadījumos. Un, lai atbrīvotos no depresijas, pietiek ar to, ka ar kaķi spēlējas vismaz 20 minūtes dienā.

Un kaķi ir brīnišķīgi klausītāji. Daudzi īpašnieki izrunājās ar viņu kaķiem, un tas palīdz tikt galā ar dažādām problēmām. Ir daudz vieglāk izkratīt dvēseli kaķim, turklāt viņš arī neizstāsta tavus noslēpumus.

Bezmiegs

Ļoti bieži bezmiegs rodas no stresa un pārmērīgas slodzes. Pirms nomierinošu vai miega zāļu lietošanas mēģiniet dziedēt ar kaķu palīdzību. Lai to paveiktu, pielieciet pieri pie kaķa vismaz uz 5 minūtēm. Bet vēl labāk ir gulēt ar savu mīluli, tas aizsargās jūsu miegu, atņems negatīvo enerģiju un sliktās domas.

Imūnsistēma

Kaķa murrāšana var uzlabot imūnsistēmu. Tā darbojas 4-16 Hz frekvencē, kā rezultātā tas pozitīvi ietekmē cilvēka imūno sistēmu.

Kauli un locītavas

Zinātnieki domā, ka kaķu murrāšana pēc būtības atgādina ultraskaņas ārstēšanu. Pateicoties tam, jūs varat paātrināt brūču dzīšanu, kā arī uzlabot kaulu augšanu un stiprību. Persiešu šķirnes pārstāvji palīdz atbrīvoties no locītavu sāpēm artrīta gadījumā. Murrājošs kaķis ir vislabākā osteohondrozes un osteoporozes profilakse gados vecākiem cilvēkiem.

Ilgmūžība

Kaķi pozitīvi ietekmē viņu īpašnieku paredzamo dzīves ilgumu. Gerontoloģijas institūta pētījumi pierāda, ka kaķu īpašnieki dzīvo 5-10 gadus ilgāk nekā tie, kuriem nav pūkainā mājdzīvnieka. Šiem cilvēkiem ir daudz stabilāks asinsspiediens, bet holesterīna līmenis asinīs ir daudz zemāks.

Re, jau veseli septiņi iemesli, kāpēc ieviest mājās kaķi vai sniegt vairāk laika jūsu mājdzīvniekam. Kaķi ir visnoderīgākās un mīļākās radības, kas var ienest komfortu un siltumu jūsu dzīvē. Varbūt dažreiz kaķi mīlestību pret cilvēku neparāda ierastā veidā, bet viņi spēj ārstēt mūs, tādējādi apliecinot viņu lojalitāti un uzticību.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: takprosto.cc

Ieteiktie raksti

loading...