Viņa gandrīz zaudēja savas kājas kosmētiskās procedūras dēļ, ko veic visas sievietes! FOTO - Topraksti.lv
SievietēmVeselība

Viņa gandrīz zaudēja savas kājas kosmētiskās procedūras dēļ, ko veic visas sievietes! FOTO

Dana Sedžuika no Floridas, ASV, dalās ar savu šausmu stāstu, kas ir jādzird visām sievietēm. Viņa gandrīz zaudēja savas kājas parastas higiēnas procedūras dēļ, ko veic visas sievietes- skūšanās!

Kad Dana skuva bikini zonu ar pavisam jaunu žileti, viņa sev mazliet iegrieza. Viņai gandrīz uzreiz parādījās sarkani izsitumi uz kājām, kas ātri palika tumši infekcijas dēļ, kas pazīstama kā nekrotizējošs fascīts.

Dana nekavējoties tika nogādāta slimnīcā, kur ārsti sāka izņemt viņas bojāto ādu. Procedūras laikā sievietei attīstījās sepse, un viņa nonāca komā. Danai radās nieru mazspēja un sirds apstājās četras reizes, bet viņa tomēr izdzīvoja. Ārsti teica, ka viņas izredzes nepārsniedza 30%.

Tāpat kā lielākā daļa sieviešu, es centos uzturēt kārtību bikini zonā,” saka Dana, “Es skuvos, kā parasti, bet dažas dienas vēlāk pamanīju, ka brūce cirksnī turpina asiņot. Es par to īpaši neuztraucos, jo bieži ir piedzīvots kairinājums no skūšanās. Es pat nevarēju iedomāties, ka šī brūcīte gandrīz prasīs manu dzīvību.”

Kad Dana pirmo reizi ieraudzīja savas kājas pēc negadījuma, viņa bija šokā. “Tas bija briesmīgi. Visi mani muskuļi bija bojāti, ādā uz manas kājas ap cirksni bija milzīgs iekritums gandrīz līdz kaulam. No skata es gandrīz apvēmos. Bet es saprotu, ka viss varēja beigties daudz sliktāk. Es varēju viegli zaudēt kājas vai pat nomirt.”

Dana pavadīja sešas nedēļas slimnīcā pirms viņa beidzot tika palaista mājās. Viņai bija nepieciešama 21 operācija, lai uzlabotu ādas izskatu uz kājām. “Tas vairs nebija līdzīgs manam ķermenim, bet ar vīra atbalstu es sāku aplūkot rētas kā atgādinājumu par to, cik esmu bijusi drosmīga, un cik laimīga es esmu, ka es izdzīvoju.”

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...