Izvēlieties atslēgu, ar kuru atvērtu vecu lādi. Tā pastāstīs par jums vairāk, nekā jūs domājat... - Topraksti.lv
Testi

Izvēlieties atslēgu, ar kuru atvērtu vecu lādi. Tā pastāstīs par jums vairāk, nekā jūs domājat…

Mazliet pafantazēsim. Iedomājieties, ka jūs ejat pa mežu vai gar senu pili un pēkšņi atrodat lādi. Cik liels ir kārdinājums to atvērt? Domājams, ka ir ļoti maz cilvēku, kas nolemtu vienkārši paiet garām. Un ja nu tur pēkšņi ir skaista princeses kleita vai īsti dārgumi?!

Visticamāk, jūs esat nolēmis atvērt lādi. Atslēgu saišķis karājas jums priekšā. Katra no tām izskatās noslēpumaina un interesanta. Ar kuru atslēgu jūs mēģinātu atvērt lādi vispirms?

Ja jūs izvēlējāties atslēgu №1,  jūs neesat sapņains cilvēks. Jūs neticat brīnumiem, tāpēc atvērsiet lādi bez īpaša azarta. Dzīvē jūs visvairāk esat racionālists nekā sapņotājs, kurš lidinās mākoņos.

Ja jūs izvēlējāties atslēgu №2, dzīvē jūs pret visu izturaties ar bailēm. Jūs neesat ļoti uzticīgs cilvēks, tāpēc dažreiz ar jums var būt grūti, bet tuvākie cilvēki labi zina, ka jūsu uzticība ir vienkārši jānopelna!

Ja jūs izvēlējāties atslēgu №3, jūs esat konservatīvs cilvēks, kurš novērtē tradīcijas. Jums nepatīk pārmaiņas un inovācijas, bet tajā pašā laikā esat diezgan inteliģents un interesants cilvēks.

Ja jūs izvēlējāties atslēgu №4,  jūs esat īsts sapņotājs! Visaugstāk jūs vērtējat godīgumu un laipnību, jo jūs domājat, ka tā ir atslēga uz labu nākotni. Jūs esat radošs cilvēks, tāpēc visu savu brīvo laiku mēģināt veltīt savam hobijam.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...