Ko par tavu bērnību var pastāstīt tavs zods - Topraksti.lv
Testi

Ko par tavu bērnību var pastāstīt tavs zods

“Mūsu zods var mums daudz ko pastāstīt par mūsu bērnību” nodomāja zinātnieki un veica pētījumus. Viņi pārbaudīja aptuveni 6600 pusaudžus no 12 līdz 17 gadiem, un viņiem bija taisnība.

Šoreiz pastāstīsim par to, kā bērnība ietekmē zoda un žokļa formu.

Uz āru izvirzīts zods

Cilvēki ar izteiktu apakšžokli lepojas ar muskuļotu un spēcīgu skeletu, bet viņiem arī ir tendence būt ar lieko svaru. Ja žoklis ir simetrisks, tā ir dāvana, kas mantota no viena no vecākiem vai priekštečiem.

Attālināts zods

Attālināts žoklis, gluži pretēji, runā par vāji attīstītiem muskuļiem, bet elastīgu skeletu, jums nav tendence uz aptaukošanos, bet ir nosliece krāsu aklumu. Pēc piedzimšanas, šāda zoda īpašniekiem ir mazāks svars. Simetrisks attālinās zods arī ir iedzimta iezīme.

Asimetrisks zods

Žokļa asimetrija- šeit runa nav par iedzimtu, bet iegūtu pazīmi. Tas izriet no organisma stresa bērnībā, piemēram, olbaltumvielu trūkuma, agras nošķiršanas no krūts, smago metālu iedarbības, aptaukošanās un smēķēšanas. Iemesls var būt liela ģimene vai zemi ienākumi, kas varētu ietekmēt pārtiku vai medicīniskās aprūpes kvalitāti.

Var būt asimetriska deformēšanās un zoda attālināšanās. Saskaņā ar pētījumiem, šāds zods bija katram ceturtajam testa dalībniekam. Maiga asimetrija nav redzama ar neapbruņotu aci, protams, ja jūs neesat ortodonts. Taču ir veidi, kā sevi pārbaudīt. Jums ir asimetriska žokļa struktūra, ja:

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!
1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.