Trīs musketieri ar ceļa zīmi: Skaties, kā jaunieši Rīgā izklaidējas VIDEO - Topraksti.lv
LatvijāVideo

Trīs musketieri ar ceļa zīmi: Skaties, kā jaunieši Rīgā izklaidējas VIDEO

27. septembrī neilgi pirms pulksten 5.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki ievēroja trīs vīriešus, kuri streipuļojot staigāja pa vecpilsētas ielām. Viens no viņiem paņēma pārvietojamo ceļa zīmi, pārlika to pār plecu un iznesa no Vecrīgas. Informācija nodota Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbiniekiem, kuru virzienā pārkāpēji devās, vēsta ieraksts Rīgas pašvaldības policijas facebook lapā!

Netālu no Rīgas Centrāltirgus pamanīti trīs aprakstam atbilstoši vīrieši. Viens no viņiem ceļa zīmi nometa. Pārkāpējs sākotnēji apgalvoja, ka ir Ceļu Pārvaldes darbinieks un ceļa zīmi paņēmis viņa priekšnieks, kurš esot lūdzis to aiznest uz savām mājām. Vīrietis skaidroja, ka naktī nolēmis ceļa zīmi atgriezt atpakaļ Āgenskalnā, kur esot notikuši ceļu remontdarbi.

Sazinoties ar pilsētas videonovērošanas darbiniekiem, noskaidrots, ka vīrieši snieguši nepatiesu informāciju. Pārrunu laikā pārkāpēji savu versiju mainīja, atzīstot, ka tik tiešām ceļa zīmi paņēmuši Vecrīgā.
Ar jaunajiem vīriešiem veiktas pārrunas, kuru laikā viņi nožēloja izdarīto un solīja ceļa zīmi nolikt vietā. Videonovērošanas centra darbinieku uzraudzībā ceļa zīme atgriezta atpakaļ.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos video!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.