Hakeri: NASA grasās paziņot ko prātam neaptveramu VIDEO - Topraksti.lv
NotikumiPasaulēTehnoloģijasZinātne

Hakeri: NASA grasās paziņot ko prātam neaptveramu VIDEO

Hakeru grupa “Anonymous” nākusi klajā ar paziņojumu, ka ASV Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija (NASA) drīzumā paziņos par saprātīgu citplanētu būtņu atklāšanu, raksta jauns.lv.

“NASA saka, ka citplanētieši nāk,” grupa raksta savā mājaslapā.

“Anonymous” apgalvojumi balstās uz vairākiem neseniem NASA atklājumiem un komentāru, ko izteicis viens no organizācijas pārstāvjiem Kongresa ziņojumā aprīlī. Tā nosaukums bija “Dzīvības meklēšanas sasniegumi.”

Zinātnes misijas direktorāta asociētais administrators profesors Tomass Zurbuhens Kongresam sacīja, ka NASA nesenie sasniegumi, piemēram, ūdeņraža atklāšana Saturna pavadonī Enceladā un Habla komandas daudzsološie rezultāti no Jupitera pavadoņa Eiropas okeāniem, ir cerīgas zīmes, ka esam tuvāk kā jebkad, lai atklātu dzīvību uz citām planētām.

Ņemot vērā visas dažādās aktivitātes un misijas, kas veltītas citplanētiešu meklēšanai, mēs esam uz vēsturē nebijuša atklājuma sliekšņa,” sacīja Zurbuhens.

Videoklipā hakeru grupa citē dažus citus citplanētiešiem “draudzīgus” komentārus, ko agrāk pauduši astronauti un kosmosa pētniecības entuziasti, kā arī vairākus citplanētiešu un NLO novērojumus, kas var liecināt par “notikumiem debesīs virs mums.”

19.jūnijā NASA paziņoja, ka ārpus Saules sistēmas atklājusi desmit jaunas Zemes lieluma planētas, kurām ir attiecīgs izmērs un temperatūra, lai uz tām varētu atrasties ūdens un dzīvība.

Keplera kosmosa teleskopa misija publiskoja pārskatu par 219 jaunām potenciālām eksoplanētām jeb planētām, kas atrodas ārpus Saules sistēmas.

Atklāts, ka desmit planētas riņķoja ap savu zvaigzni līdzīgā attālumā, kādā Zeme riņķo ap Sauli, atrodoties tā sauktajā dzīvībai piemērotajā zonā, kurā varētu būt sastopams ūdens šķidrā veidā un uz kurām varētu atrasties dzīvība.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk un skatītos video!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...