Lielais Līgo parka ŠLĀGERFESTIVĀLS Stopiņu novadā + LAIMĒ BIĻETES - Topraksti.lv
IesakāmIzklaideKonkursi

Lielais Līgo parka ŠLĀGERFESTIVĀLS Stopiņu novadā + LAIMĒ BIĻETES

Lai izbaudītu īstu zaļumballes gaisotni, satiktu klātienē daudzus Latvijā mīlētus mūziķus un grupas, nebūt nav jābrauc uz otru Latvijas galu – to visu būs iespējams piedzīvot tepat – tikai dažu minūšu braucienā no Rīgas – Stopiņu novada Līgo parka estrādē jau piektdien, 5. augustā plkst. 18:00!

Stopiņi 2016

Nu jau par tradicionālo kļuvušais, Līgo parka Lielais Šlāgerfestivāls rada iespēju klātienē baudīt labu mūziku, izlocīt kājas lustīgāko dziesmu pavadījumā ne tikai uzticamajiem Latvijas vasaras festivālu apmeklētājiem, bet arī tiem rīdziniekiem – mūzikas mīļiem, kuriem nav iespējas mērot tālus kilometrus, lai klātienē satiktu iecienītākos latviešu mūziķus un baudītu īstas zaļumballes atmosfēru. Līdz Līgo parka estrādei ir iespējams nokļūt arī ar sabiedrisko transportu (51. autobuss līdz pieturai Brasliņas), bet ar personīgo auto tas aizņems tikai dažas minūtes.
Līgo parks iepriecinās savus viesus ne tikai ar lielisku koncertu, labu mūziku, bet arī ar interesantām skulptūrām – tēlnieka Ulda Sterģa veidotajiem laukakmeņiem, kuros iekaltas latviešu spēka zīmes.

Pasākuma konferansjē lomā šogad allaž lieliskais aktieris Andris Bērziņš, kuram pēc vārda kabatā nav jāmeklē un kurš var uzdziedāt arī kādu lustīgu meldiņu! Bet grupu saraksts – kā vienmēr – vislabākais! Grupas Baltie lāči, Galaktika, Dakota, Zeļļi, Klaidonis, Zvaigžņu lietus un Kantoris 04. Būs iespēja klātienē baudīt arī šā gada lielāko šlāgeraptauju uzvarētāja Dzintara Čīčas uzstāšanos kopā ar Kasparu Antesu, bet pasākuma noslēgumā iepūtīs kārtīga vēja brīze no tālās vēju pilsētas Liepājas – Ivo Fomins ar grupu un nostaļģiskas notis no grupas Hameleoni.
Kā jau ierasts, festivāla apmeklētāju ērtībām arī gardākie ēdieni, spirdzinošākie dzērieni un krāsainākie suvenīri!
Nenokavē, jo biļetes uz šo lielisko vasaras piedzīvojumu iepriekšpārdošanā ir lētākas – tikai  5 eiro! Biļetes var iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs( http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/427 ), kā arī Ziedu veikalā pie Lata Institūta ielā 3. Festivāla dienā biļetes cena būs jau 7 eiro!

PIEVIENOJIES PASĀKUMAM draugiem.lv!

!!!KONKURSS!!

Laimē biļetes uz šo pasākumu!

4.augusta vakarā izlozēsim 6 laimīgos, katrs iegūs 2 ielūgumus uz šo pasākumu!

3 laimīgos, kuri katrs iegūs 2 ielūgumus uz pasākumu, izlozēsim starp tiem kuri seko mūsu draugiem.lv lapai!

Vēl 3 laimīgos, kuri katrs iegūs 2 ielūgumus uz pasākumu, izlozēsim starp tiem kuri seko mūsu facebook lapai!

Pārliecinies, ka seko mums!

Uz tikšanos tepat, Rīgas pievārtē – sadziedāsimies un sadejosimies kopā ar lieliskākajiem latviešu mūziķiem un grupām līdz pat rīta gaismai!

Ieteiktie raksti

loading...