Saulkrastu brīvdabas estrādi pieskandinās ikgadējais Saulkrastu Šlāgerfestivāls! LAIMĒ BIĻETES - Topraksti.lv
IesakāmIzklaideKonkursi

Saulkrastu brīvdabas estrādi pieskandinās ikgadējais Saulkrastu Šlāgerfestivāls! LAIMĒ BIĻETES

Ir īstais brīdis nosvinēt vasaru ar grandiozu ballīti pašā jūras krastā – Saulkrastos! Viļņu šalku papildināti jūs priecēs lieliski latviešu mūziķi un iecienītas grupas.

Saulkrasti2016_drlv_01

13. augustā Saulkrastu brīvdabas estrādi pieskandinās ikgadējais Saulkrastu Šlāgerfestivāls.

Jau no plkst. 18:00 uz skatuves kāps un ar savu sniegumu ameklētājus priecēs DZINTARA DZIESMU un LATVIJAS ŠLĀGERAPTAUJAS uzvarētājs DZINTARA ČĪČA un Kaspara Antess, gan tādas Latvijā zināmas grupas kā “Apvedceļš”, “Dakota”, “Klaidonis”, “Baltie Lāči” un Igauņu ģimene. Savas romantiskākās dziesmas izdziedās grupa “Hameleoni”, bet pamatīgāku skaņu cienītājus priecēs Ivo Fomins ar grupu. Tik daudz lieliskas mūzikas vienuviet – tas ir jāpiedzīvo ikvienam!

Jo vairāk tāpēc, ka Saulkrasti ir tepat līdzās – tikai 45 km no Rīgas, 40 km no Siguldas un 47 km no Limbažiem! Toties par Saulkrastu saulrietiem stāsta leģendas – par tiem skaistāku neesot tuvākā un tālākā apkārtnē – atliek vien pārliecināties pašiem!

Nepalaid garām šo lielisko iespēju – ieplāno savu vasaras iesildīšanas nedēļas nogali jau laikus – iegādājies biļeti uz Saulkrastu Šlāgerfestivālu tikai par 5 EUR “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā ( http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/9661 ) vai k/n “Zvejniekciems” un Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem. Festivāla dienā biļetes cena būs jau 7 EUR. 

PIEVIENOJIES PASĀKUMAM draugiem.lv!

!!!KONKURSS!!

Laimē biļetes uz šo pasākumu!

11.augusta vakarā izlozēsim 6 laimīgos, katrs iegūs 2 ielūgumus uz šo pasākumu!

3 laimīgos, kuri katrs iegūs 2 ielūgumus uz pasākumu, izlozēsim starp tiem kuri seko mūsu draugiem.lv lapai un komentāros ŠEIT būs ierakstījuši drauga vārdu ar kuru vēlēsies doties uz pasākumu!

 

Vēl 3 laimīgos, kuri katrs iegūs 2 ielūgumus uz pasākumu, izlozēsim starp tiem kuri seko mūsu facebook lapai un komentāros ŠEIT būs ierakstījuši drauga vārdu ar kuru vēlēsies doties uz pasākumu!

Pārliecinies, ka seko mums!

Saulkrasti_2016_BP_liels
13. augustā tiekamies Saulkrastos, lai visi kopā uzkarsētu Saulkrastu estrādes deju grīdu! Tas ir mūsu spēkos!

Ieteiktie raksti

loading...