Viņai nācās tiesāties, lai atgūtu savu placentu! FOTO

Tāpat kā daudzas mātes pēc bērna piedzimšanas, Džordana vēlējās saņemt placentu, lai to iekapsulētu.

Starp mūsdienu mātēm placentas ēšana kļūst arvien vairāk un vairāk populāra. Daži uzskata, ka tas stimulē piena rašanos, padara mammas enerģiskākas un pat palīdz tikt galā ar pēcdzemdību depresiju.

2

Mātēm, kas nevēlas ēst placentu neapstrādātā veidā, var to iekapsulēt, tas ir, pārveidot tabletēs un uzņemt vairāk pieņemamā veidā.

Tādā veidā arī Džordana gribēja ielikt placentu želatīna kapsulās un lietot tās kā multivitamīnus.

“Placentas ievietošana želatīna kapsulās ir daudz grūtāka, nekā tas varētu likties, bet, ja tas nāks par labu man, manam vīram vai manam bērnam, kāpēc neizmēģināt to? “intervijā USA Today stāsta Džordana Tīringa.

“It kā pozitīvs efekts pārspēj negatīvo. Es patiešām par to satraucos. Ja arī tas nedos nekādu labumu, tad nedos- es vienkārši ēdīšu to, ko gribu!” viņa turpina.

Tiešām, vai viņa nav pelnījusi saņemt to, kas audzis viņā veselus 9 mēnešus, vai ne? Nav taisnība!

Kad viņa piezvanīja uz slimnīcu, lai apspriestu dzemdību plānu, viņai tika paziņots, ka būs nepieciešams tiesas lēmums, ka viņa drīkst paturēt savu placentu!

“Es domāju: “Ko? Lai es saņemtu daļu no mana ķermeņa, man vajag tiesas rīkojumu?'” stāsta Džordana.

Tad Džordana uzzināja, ka, saskaņā ar Misisipi Veselības departamenta dekrētu, māte ir “trešā persona” attiecībā uz savu placentu.

Džordana bija patiesi pārsteigta par šādu jaunumu!

“Ja es dzemdēju savu bērnu, un pēc tam dzemdēju savu placentu, tad sanāk, ka jūs varat paņemt arī manu bērnu? Es esmu “trešā persona” attiecībā pret savu bērnu? Protams, ne. Tad, kāpēc es esmu” trešā persona” daļai sava ķermeņa? Šķiet, tam vienkārši nav jēgas!” loģiski spriež Džordana.

 

Kā izrādās, slimnīcā placenta ir neinfekciozs medicīniskais atkritums, un slimnīcas darbiniekiem ir aizliegts izsniegt medicīniskos atkritumus bez tiesas atļaujas.

Pēc tam, kad advokāte Žaklīna Hemmaka izlasīja Džordanas ierakstu Facebook, viņa nolēma sniegt sievietei palīdzīgu roku:

“Es teicu viņai, ka vēlos viņai palīdzēt tikt galā ar trako situāciju, ar ko viņai nācies saskarties. Placentas savākšana man bija jauna lieta, es izlasīju likumus, sazinājos ar Džordanu, un uzzināju visus nepieciešamos faktus, kas tika iesniegti tiesā, un es cerēju, tas būs pietiekami. Tā arī bija!”

Un, visbeidzot, 2. maijā Džordana saņēma nepieciešamo tiesas rīkojumu!

“Tas bija diezgan vienkārši, bet tas, manuprāt, ir lieki. Es nedomāju, ka kādam ir tiesības diktēt sievietei, ko darīt ar savu ķermeni, protams, ja tā nav pati sieviete. Neviens nedrīkst diktēt man to, ko man darīt ar manu ķermeni. Tā ir daļa no sievietes ķermeņa, un nav svarīgi, ko sieviete vēlas ar to darīt, tās ir viņu tiesības ņemt to līdzi. Es dzemdēju savu bērnu un dzemdēju savu placentu. Un nevienam nevajadzētu man noteikt, ko es varu vai nevaru ar to darīt!”saka Džordana.

©TOPRAKSTI.LV/FOTO: 4tololo.ru

Pievienot komentāru