Dienas horoskops 07.07.2017. - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops 07.07.2017.

Auns

Tu esi pilns ar dvēseliskumu un mīlestību, un tas var padarīt tevi diezgan emocionālu. Vari izjust nepieciešamību izmainīt savas jūtas, taču vēlāk dienas laikā tās mainīsies pašas par sevi. Ieplānojiet laiku tiem, kurus jūs mīlat, bet izvēlieties klusāku pieeju romantikai! Oranža ir jūsu spēka krāsa šodien!

Vērsis

Dzīve ir laba deja starp to, kas jums patīk un to, kas vairs nav vajadzīgs. Lai varētu augt, reizēm vajag padoties. Reizēm tas ir garš, nelīdzens ceļš, taču jūs patiešām esat tuvu sasniegumiem. Jums ir liela neatkarība, un finanšu stāvoklis uzlabojas.

Dvīņi

Romantika sit augstu vilni. Tava galva ir mākoņos attiecību dēļ un, iespējams, trūkst uzmanības citiem dzīves aspektiem. Runājiet skaidri ar kādu, kas jums rūp. Dzeltens ir jūsu spēka krāsa šajā laikā!

Vēzis

Ja jums patiešām ir nepieciešams, lai kaut kas tiktu paveikts un tam būtu jābūt šodien, to varat izdarīt! Jūs varētu būt noraizējies par kaut ko līdz pēdējai sekundei, bet viss notiek uz labu. Turiet sevi un savu veselību kā prioritāti! Jūsu sirds palīdzēs ceļam! Zaļā ir jūsu spēka krāsa šajā laikā!

Lauva

Jūs varētu justies ļoti labi saprasts mīlestības jomā. Tas patiešām ir atkarīgs no jūsu partnera spējām atvērties ar jums. Ja esat viens, šīs ir lielisks laiks, lai sāktu runāt ar kādu, kas padarīs jūsu dienu gaišāku! Ļaujiet sev pilnībā izteikties! Melns un zelts šodien ir jūsu spēka krāsas!

Jaunava

Tev var šķist, ka tavā prātā ir pārāk daudz domu. Šodien veltiet sev klusuma mirkļus vienatnē un palutiniet sevi! Mēģiniet atturēties no saldumiem, jūs varat pievērsties saviem vecajiem hobijiem. Īpaši tie, kas dzimuši augustā! Citrusaugļu smaržas un aromterapija varētu jums palīdzēt!

Svari

Jūs varētu justies nedaudz vairāk noguruši nekā parasti. Šīs ir lielisks laiks atslābināties un, ja iespējams, paņemt dažas brīvdienas! Ejiet uz pludmali vai dodieties peldēties. Spa ir tev brīnišķīgi piemērots! Jums to vajag, un jūs to esat pelnījuši. Mīlestība ir visapkārt, un tas viss sākas ar to, kā tu izjūti sevi!

Skorpions

Mīlestība ieņēmusi seklu vai klusu pagriezienu. Lieta, kas jums tagad notiek, ir Marsa ieiešana Vēzī, kas liek jums parūpēties par savām vēlmēm un vajadzībām. Kas notiek pret tevi pašlaik, ir Merkūra un Veneras izvietojums. Jūs varētu būt pretrunā ar sarežģītu personību. Sarkans ir jūsu spēka krāsa šodien!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...