Augstprāšu horoskops. Uzzini, kāpēc šīs zodiaka zīmes var būt tik skarbas!

Ilustrācija – Pixabay

Šajās piecās horoskopa zīmēs dzimušie var būt ļoti rupji un bez grūtībām ignorēt apkārtējos.

1. Jaunava
Jaunava ir viena no snobiskākajām zodiaka zīmēm. Jaunava necieš neparedzamas un mainīgas lietas. Viņai nepatīk “izklaidēt” cilvēkus, kuriem raksturīga haotiska izturēšanās. Tāpat viņa necieš impulsivitāti.

Jaunavai ir augstas prasības, un viņa negrib apdraudēt savus ideālus citu cilvēku dēļ. Un te talkā nāk snobisms.

2. Vērsis
Vērsis pēc rakstura ir ļoti spītīgs. Vienmēr rīkojas tā, kā pats izdomājis. Necieš situācijas, kad jāpieņem citu viedoklis vai jāsamierinās ar pretrunām.

Pievērš uzmanību tikai tiem cilvēkiem, kuri paliek viņam uzticīgi un piekrīt viņa filozofijai un uzskatiem.

3. Mežāzis
Mežāzis ir necieš nepatiesus cilvēkus. Negrib uzturēties kopā ar tiem, kuri izturas nedabiski. Savā apkārtnē grib redzēt tikai tos, kuriem var uzticēties un kurus labi pazīst.

4. Ūdensvīrs
Ūdensvīrs necieš haotiskus un dramatiskus emociju uzliesmojumus. Viņam patīk cilvēki, kuri spēj kontrolēt savas jūtas un emocijas. Viņš necieš atrasties drāmas ielenkumā. Un tieši tāpēc turas tālāk no cilvēkiem, kuriem patīk dramatizēt.

5. Vēzis
Vēzis, kā pieņemts uzskatīt, ir cilvēks ar siltu un jūtīgu sirdi. Un tā ir patiesība. Tomēr Vēzis arī neiecietīgi izturas pret tiem, kuri pirmajā vietā liek materiālus labumus. Vēzis neieredz cilvēkus, kuri domā tikai par mantu. Tādām personībām Vēzis met līkumu, izvairoties vai ignorējot.

Avots: “Esotericblog”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru