BALLĒJAM Saulkrastos: Lielais Saulkrastu Šlāgermūzikas festivāls 29. jūlijā!

Kā ik gadu, pašā vasaras karstumā Saulkrastu estrādi ar lielisku latviešu mūziku pieskandina Lielais Saulkrastu Šlāgermūzikas festivāls. Arī šogad, 29. jūlijā uz Saulkrastu estrādes kāps un Festivāla apmeklētājus priecēs grupas KLAIDONIS, DAKOTA, APVEDCEĻŠ, ZEĻĻI, TEQUILA BAND un LINGA. Pēc pusnakts Nakts ballīte būs ROBERTA LEJASMEIJERA pārziņā, bet par pasākuma labo noskaņojumu gādās Latvijas Radio ētera personība ELVIS JANSONS.

Vasara, jūra un lieliska latviešu mūzika – tas viss būs Saulkrastos!

Jo vairāk tāpēc, ka Saulkrasti ir tepat līdzās – tikai 45 km no Rīgas, 40 km no Siguldas un 47 km no Limbažiem! Toties par Saulkrastu saulrietiem stāsta leģendas – par tiem skaistāku neesot tuvākā un tālākā apkārtnē – atliek vien pārliecināties pašiem!

Nepalaid garām šo lielisko iespēju – ieplāno savu vasaras iesildīšanas nedēļas nogali jau laikus – iegādājies biļeti uz Saulkrastu Šlāgerfestivālu tikai par 7 EUR “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai k/n “Zvejniekciems” un Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem. Festivāla dienā biļetes cena būs jau 10 EUR.

Biļetes iegādāties iespējams ŠEIT

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru