Divām horoskopa zīmēm SEPTEMBRĪ ļoti jāuzmanās no krāpniekiem

Divas horoskopa zīmes septembrī var saskarties ar krāpšanas un maldināšanas draudiem, tāpēc jābūt ļoti piesardzīgiem un uzmanīgiem.

Jaunava

Jaunava var tikt smagi piekrāpta 11. vai 12. septembrī.

Adekvātu situācijas uztveri traucēs Saules opozīcija Jaunavā un Neptūns. Būs grūti atrast stingru pamatu, uz kā balstīt spriedumus un secinājumus.

Darbā būs grūti izprast savu pilnvaru un pienākumu robežas. Attiecībās iespējama pilnīga saplūšana ar partneri, līdz pat līdzatkarības situācijai. Finanšu jautājumos būs grūti saprast, kur ir nauda.

Problēmu var personificēt arī konkrēts cilvēks – krāpnieks, kas piesedzas ar garīgumu vai reliģiju, vienkārši garīgi neveselīgs cilvēks, kurš pats nesaprot, ko runā, un tic savai izkropļotajai realitātei.

Bet saskarties ar krāpšanu nenozīmē tikt piekrāptam! Un Jaunavas to pierādīs: šajā zīmē dzimušie nekad nav tik skaidri saskatījuši svešus melus, nekad nav bijuši tik gudri.

Viņi no pirmā acu uzmetiena atpazīs nepatiesumu, liekulību un krāpšanu. Viņiem būs nojausma par situāciju, kurā viss nav tīrs. Tāpēc neviena Jaunava necietīs. Izņemot tās, kuras grib tikt piekrāptas.

Svari

Svariem īpaši piesardzīgiem jābūt 17. septembrī.

Viņu gadījumā krāpšana būs saistīta nevis ar apkārtējo ļaunprātību un ļaunprātību, bet gan ar tiem, kuri slikti aprēķinājuši savus spēkus. Tas var notikt gan sarunā – kaut ko Svariem apsola un neizdara, gan kādā situācijā: tā izskatīsies daudzsološa, bet patiesais rezultāts būs daudz pieticīgāks par to, ar kādu Svari rēķinājās.

Tāpēc šodien Svariem nav jāpērk dārgas lietas, jāiegulda nauda, jāsāk strādāt, jāsāk attiecības, jāieklausās reklāmā, jāuzticas apdrošināšanas aģentiem, bankas darbiniekiem, pārdevējiem, visdažādāko “produktu” izplatītājiem.
Vairāk par visu nav vērts uzticēties vēstulēm, telefona zvaniem, sarunām, tekstiem reklāmas bukletos.

Svariem ir iespēja netikt piekrāptiem. Lai to izdarītu, viņiem jāspēj atteikties no tā, kas izskatās vai izklausās ļoti pievilcīgs un pirmajā acu uzmetienā sola neapšaubāmu labumu.

Tas būs grūti: viltīga situācija izskatīsies kā liela veiksme, no kuras muļķīgi atteikties. Bet, ja Svari papūlēsies, varēs lepoties ar savu tālredzību.

No 27. septembra, kad Merkurs pāries Skorpionā, ar nelietību var sastapties jebkura zodiaka zīme. Merkurs Skorpionā dievina intrigas un manipulācijas. Jūs bieži sastopoties ar informāciju ar slēptu zemtekstu un situācijām, kurās vēlaties rakt ļoti dziļi, lai saprastu to patieso jēgu.

Krāpšana šajā laikā nav nekāda nevainīga fantāzija tikai tāpēc, lai izrotātu stāstu. Apmānam noteikti būs kāds mērķis: izkrāpt, kaut ko atņemt, piespiest jūs darīt to, kas vajadzīgs citam.

Visiem jāpiesargās 30. septembrī

Merkura ietekmei Skorpionā pievienosies Mēness savienojums ar Neptūnu. Visa dienas atmosfēra būs melīga un nenoteikta. Jums jābūt ļoti uzmanīgiem ar mazpazīstamiem cilvēkiem. Nevar uzticēties tam, ko redzat un dzirdat. Nevar padoties romantikas un pasakas burvībai, ticēt nereālistiskiem scenārijiem. Kategoriski nedrīkst lietot alkoholu un apdullināt sevi ar jebkādiem citiem paņēmieniem. Ir jāsaglabā skaidra domāšana un kritisks skatījums uz lietām.

Avots: “Esotericblog”

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru