Dienas horoskops - 13. septembris - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops – 13. septembris

DIENAS HOROSKOPS TOPRAKSTI2

Auns

Lielākā uzmanība pievērsta veselībai, uztura mākslai. Kārtējo reizi Auni pieķersies jaunai un daudzsološai diētai, kas uzreiz ļaus sajusties vieglāk. Iepirkšanās gandarīs.

Vērsis

Bez lielas minstināšanās Vērši nodos šo dienu bērnu rokās. Tie sniegs pozitīvas emocijas, prieku un smieklus. Izklaides pasākums ar pretējo dzimumu var rezultēties kaislīgā mīlas naktī.

Dvīņi

Dvīņi vēl slīdēs zemapziņas un pārdomu ceļos, no mājām iziet negribēsies. Pievērsīsies saimnieciskām lietām – māju uzkopt, ēst uztaisīt. Siltumu un drošības sajūtu sniegs vecāki. Sajūtu lādītē tiks nostiprināta pārliecība par izvēlēto ceļu.

Vēzis

Žurnālu kalns brokastīs, pusdienās un vakariņās. Vēži tieksies uzzināt visu, kas noticis sabiedrībā, kamēr tika pelnīta dienišķā maize. Ar vienu domas stūrīti pievērsīsies nākamās nedēļas plāniem.

Lauva

Finanses un visi tie labumi, ko tās dod, joprojām būs nozīmīgi, tomēr brīvdienu Lauvas veltīs veselīgām un sportiskām aktivitātēm. Prātā nāks labas idejas par to kā piepildīt sapņus un realizēt ieceres.

Jaunava

Pienākumu nekādu, atbildības – vēl mazāk. Brīvdienas domātas, lai atpūstos. Jaunavas nodosies rūpēm par sevi, sapņiem par tālām zemēm un iespējām. Vērtīgākās atziņas jāpiefiksē uz papīra.

Svari

Negribēsies kāpt ārā no gultas, īpaši, ja TV pults ir turpat blakus. Pēc dinamiskas darba nedēļas Svari ir pelnījuši brīvdienu, kurā nedarīt neko citu kā tikai apcerēt mērķus. Relaksācija. Ieteicams atpūtināt gan prātu, gan miesu.

Skorpions

Skorpioni turpinās lolot un aprūpēt cilvēkus. Labi jutīsies to sabiedrībā, īpaši, ja būs iespēja darboties atpūtas režīmā. Saistošas idejas, aizraujošas nodarbes. Var iepazīties ar līdzīgās interesēs nonākušajiem.

Strēlnieks

Strēlnieku prātu ne mirkli nepametīs domas par to, kā viņus redz sabiedrība, kāds iespaids tiek atstāts. Tiks apdomāti nākamie darāmie darbi un uzvedība, kas sekmēs karjeras izaugsmi. Rūpes par veselību.

Mežāzis

Mājās nosēdēt būs grūti. Pie pirmās iespējas Mežāži piekritīs kultūras un izklaides pasākuma apmeklējumam. Romantisks un gaisīgs noskaņojums – vēlme ļauties vēl neizjustām emocijām. Domas par tāliem ceļojumiem.

Ūdensvīrs

Laiskosies un baudīs brīvdienas. Emocionāla piesātinātība – iekšā virmos kaislības, taču ārēji Ūdensvīri būs mierīgi. Ieteicams pievērsties sadzīviskām lietām, šiverēt pa mājām. Lieliem darbiem klāt vēl neķerties, bet mīlas priekiem gan.

Zivis

Ja ceļi vedīs plašākā sabiedrībā, tur Zivis jutīsies kā starp savējiem. Ar lielu interesi klausīsies citu stāstos, cildinās sevi. Labi jutīsies dzīvesdrauga kompānijā – tieši tur izdosies saņemt emocionālu atbalstu.

Ieteiktie raksti

loading...