Dienas horoskops - 15. septembris - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops – 15. septembris

DIENAS HOROSKOPS TOPRAKSTI

Auns

Iespējami divi scenāriji – rīkoties tā, kā izdevīgāk pašiem Auniem vai ziedot savas intereses pārējo labā. Palīdzēs mēģinājums iedomāties sevi citu cilvēku vietā – saprast, ko viņi domā un jūt. Kompromisa meklējumi.

Vērsis

Priekšplānā izvirzās rūpes par veselību, pilnvērtīgs uzturs, pastaigas un tikšanās ar patīkamiem cilvēkiem. Pozitīvas emocijas – lūk, kas Vēršiem nepieciešams. Neļaut prātā ieperināties neesošām problēmām!

Dvīņi

Vēlme izvēdināt galvu un paflirtēt. Viss izdosies, ja vien Dvīņi būs atslābinājušies un priecīgi par jebkuru rezultātu. Pretējais dzimums metīs ieinteresētus acu skatienus. Prieku nesīs darbošanās ar bērniem.

Vēzis

Veiksmīga diena tiem Vēžiem, kuri pratuši sev sagādāt darbu kaudzi un iekārtoties tā, lai neviens netraucētu. Palīdz pārliecība, ka ikvienam pasaulē ir sava siltā vietiņa. Prieku iespējams atrast mazās un ikdienišķās lietās.

Lauva

Tiks tvertas svaigas un spilgtas idejas, domas klejos ap sevis realizāciju. Labs joks palīdzēs atrisināt daudzus saspīlētus jautājumus. Pastaigas kalpos kā relaksācija.

Jaunava

Pārmērīgas aktivitātes šodien nav ieteicamas. Der apstāties un padomāt. Ķermenim un prātam patiks mierīgas, līdzsvarojošas nodarbes. Atklātas sarunas ar tuvajiem cilvēkiem.

Svari

Ticība sev ir pati galvenā! Lai Svari varētu smaidīt, jāuzmundrina pašiem sevi. Vai jāizdara kaut kas patīkams kādam citam. Tad paša raizes mazināsies un pasaule būs kļuvusi par mata tiesu labāka.

Skorpions

Skorpioniem vēlams atrast savu miera ostu, kur apkārtējās pasaules notikumi tik viegli netiek klāt. Dienas laikā dominē atslābināšanās un mazliet apcerīgs noskaņojums. Kad atgriezīsies darba spars, Skorpioni ātri atgūs nokavēto.

Strēlnieks

Reizēm šķiet, ka vieglāk ir visu pamest, nevis turpināt. Šādos mirkļos galvenais nezaudēt cerību un saglabāt pozitīvu attieksmi. Viss, kas vajadzīgs – laiks un neatlaidība. Mīloša attieksme ļauj sasniegt pasaules vienotības izpratni.

Mežāzis

Mežāžu garastāvoklis atkarīgs no panākumiem profesionālajā jomā un sevis realizācijā. Jābruņojas ar pacietību un izturību. Mierīgi un secīgi jādara to, kas ieplānots jau iepriekš. Noderīgākais priekšmets var izrādīties piezīmju grāmatiņa.

Ūdensvīrs

Iekšējās brīvības izjūta liek izvairīties no visa, kas ierobežo dzīvi, bet ir jautājumi, kas jārisina tik un tā. Ūdensvīru izstarotie mīlestības fluīdi – tā ir dzīves uguns! Neļaut nekam to apslāpēt.

Zivis

Ikvienu pārpratumu iespējams atrisināt, ja vien Zivis to pareizi izpratīs. Tāpēc nepieciešams veltīt laiku situācijas analīzei. Kārdinājumi un vilinājumi – sirdsapziņas pārbaudei. Interese par garīgo un okulto jomu.

Ieteiktie raksti

loading...