Kā mazināt stresu atkarībā no savas horoskopa zīmes - Topraksti.lv
Horoskopi

Kā mazināt stresu atkarībā no savas horoskopa zīmes

1

Lai cik mierīgs būtu cilvēks, tomēr katram būs gadījies iepazīties ar stresa jēdzienu. Runa ir par banālu spriedzi, ar kuru reizēm ir grūti cīnīties. Katrai zodiaka zīme ir savi patogēni, kas izraisa stresu, tāpēc ir labi zināt, kā vajadzētu tikt ar tiem galā. Iegaumē!

Auns

Viņi reti nogurst fiziskajā līmenī, tāpēc ir pārliecināti, ka atpūta viņiem nav vajadzīga. Tā dēļ cieš psiho-emocionālais līmeni un rodas reālas stresa situācijas. Lai tiktu ar to galā, jums vajadzētu vismaz reizi nedēļā vienkārši atpūsties.

Vērsis

Viņi ir ļoti atkarīgi no citu cilvēku viedokļiem (īpaši priekšnieku), tāpēc vienmēr uztraucas par to, ko par viņiem domā. Tas noved pie stresa. Jums vienkārši jāiemācās visu uztvert vieglāk.

Dvīņi

Viņiem ir ļoti grūti, jo viņi bieži maina savu viedokli. Dvīņi gandrīz vienmēr domā par visu uzreiz, kas rada pastāvīgu stresu. Labākais veids, kā tikt galā ar negatīvām domām- joga, meditācija un karsta vanna.

Vēzis

Viņi bieži nepareizi interpretē to, kas notiek, kas noved pie stresa situācijām. Vēža reti runā par savu pieredzi, visu uzkrāj sevī, un pēc tam cieš no negatīvas pārslodzes. Tikt ar to galā palīdzēs uzmanības novēršana un koncentrēšanās uz kaut ko citu. Piemēram, jūs varat palīdzēt jūsu draugiem vai baudīt brīvprātīgo darbu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2 3Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.