Kāds deserts jums ir piemērotākais, atkarībā no horoskopa zīmes - Topraksti.lv
Horoskopi

Kāds deserts jums ir piemērotākais, atkarībā no horoskopa zīmes

Kā zināms, katrai horoskopa zīmei ir savas piemērotākās smaržas, grāmatas, dzērieni, filmas un TV šovi. Bet kā ar saldumiem? Jā, izrādās, deserti un saldumi arī var atbilst zodiaka zīmē.Šodien mēs atklāsim to, kas ir piemērots tieši jums. Iegaumē!

Auns – karameļu popkorns. Kādas ir līdzības starp jums un šo saldo uzkodu? Neprognozējamība. Atcerieties to laiku, kad jūs devāties uz kino ar popkorna turzu, un pēc tam tumsā to vien darījāt, kā knakstījāties ar bezgaršīgajiem krikumiem, kas nemaz neizraisa apetīti. Brīžam esat laipns un jautrs cilvēks, bet dažreiz jūsu dusmu lēkmes ir neticamas!

Vērsis – ābolu strūdele. Šo desertu ir loti grūti sabojāt, tāpat kā jūs izvest no pacietības. Un tomēr, ja cilvēki patiešām mēģinās iegūt negatīvismu no jūsu puses, tas viņiem arī izdosies. Ļoti iespējams, ka zem plānās mīklas kārtiņas slēpjas rūgts ābola gabaliņš. Un jūs pie tā neesat vainīgi!

Dvīņi – panna cotta. Divas saldas garšas lieliski saplūst kopā un papildina viena otru šajā garšīgajā desertā. Jūsu raksturā arī savijas divi pilnīgi pretēji virzieni, kas brīžam disharmonē, bet tomēr galu galā ved pie pareizajiem lēmumiem un rīcības.

Vēzis – aprikožu pīrāgs. Grūti atrast trūkumus jūsu raksturā, tāpat kā negaršīgas notis šajā desertā. Tu esi ļoti mierīga un atbildīga persona, kas pāri visam liek savu ģimeni.

Lauva- muss. Šo desertu patiesi var saukt par karalisku. Pirmkārt, to ir grūti pagatavot, un, otrkārt, tas garšo lieliski! Arī Lauvu raksturs var būt vienkārši ideāls, ja jums izdodas atrast pareizo pieeju. Tas ir noslēpums!

Jaunava – ievārījuma maizītes. Tas nav noslēpums, ka šīs zīmes pārstāvji visvairāk novērtē kārtību un ģimenes komfortu. Jaunavai ir svarīgi, ka viss iet pēc plāna. Šis deserts lieliski raksturo viņu raksturu, jo tikai ideāli veidotas mīklas aploksnītes izskatās skaisti un harmoniski, bet ievārījums neiztek.

Svari – Prāgas kūka. Jā, Svari mīl klasiku, un kas varētu būt klasiskāks nekā šokolādes kūka? Gabaliņš deserta, tase stipras kafijas – un jūs noteikti var atrast harmoniju un līdzsvaru savā dzīvē!

Skorpions- tumšā šokolādes. Jā, tā ir rūgta, taču tas netraucē tai kļūt par mīļāko gardumu daudziem cilvēkiem. Vienīgais ir tas, ka citiem ir jāiemācās pieņemt jūs tādu, kāds jūs esat. Tad viņi varēs ieraudzīt ne tikai mīnusus, bet arī plusus tavā raksturā

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.