Kā alkoholu lieto un apreibst katras horoskopa zīmes pārstāvji. Priekā!

Auns

Impulsīvajiem Auniem patīk ballītes, un dažreiz viņi nesaprot, kad jāapstājas. Viņu sāncensīgā daba padara viņus nespējīgus atteikties no sacensībām, kurās mēriņi jādzer uz laiku.

Viņi ir neveikli, jautri dzērāji un mēdz ļauties flirtam jau pēc pāris alkohola glāzēm. Piedzirdīt Aunu ir labs veids, kā panākt no viņa to, ko vēlies, ja citas metodes izgāžas.

Auni var kļūt kareivīgi, kad iedzēruši, bet viņi pieņem, ka viss notikušais ir jāpiedod (ja ne jāaizmirst) līdz saullēktam. Uz viņiem var paļauties, ka viņi tāpat darīs arī tad, ja tu sataisīsi nepatikšanas – tikmēr, kamēr vien neesi aizgājis par tālu un neesi izdarījis kaut ko patiešām šausmīgu.

Vērsis

Vērši dod priekšroku dzeršanai mierīgā tempā, drīzāk mērķējot uz vieglu reibumu nevis pilnīgu apreibšanu.

Pilnībā apreibinājies Vērsis ir kā satrakojies dzīvnieku bars porcelāna veikaliņā, tāds, kurš izlej sarkanvīnu uz baltiem paklājiem un stāsta nepiedienīgus jokus savam darba devējam, taču visas pārējās trakās izdarības viņi atstāj mums pārējiem.

Nevarētu teikt, ka Vērsis ir atturībnieks – galīgi nē. Viegli iedzēris Vērsis kļūs sabiedrisks, un viņu ir neaprakstāmi aizraujoši aizvest uz karaoke bāru.

Dvīņi

Dvīņi var lietot alkoholu un tas, var teikt, nemaina viņu uzvedību – viņi jau pēc dabas ir runātīgi un nenoturīgi, kad kaut kam ir jāpievērš uzmanība, tāpēc dažreiz ir grūti noteikt, vai viņi tiešām ir iedzēruši. Viņi var tevi apburt, sarunājoties ar izsmalcinātību un mājieniem, un tad izdarīt kaut ko pilnībā traku, kad jau ir pavisam iedzēruši, piemēram, ievemt tavā kurpē.

Dvīņiem piemīt maģiskās spējas veiksmīgi flirtēt ar vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi. Viņiem katru reizi patīk pasūtīt savādāku alkoholisko kokteili – atkārtošanās ir garlaicīga – un pat mēdz izveidot tēmu (piemēram, dzērieni dzeltenās krāsās), lai uzjautrinātu paši sevi.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru