Kameru zibspuldzes atklāj pikantu Viktorijas Bekhemas noslēpumu. FOTO

Viktoriju Bekhemu pamatoti sauc par vienu no populārākajām britu modes sievietēm. Viņa nav no tām, kam patīk atklāt savus dotumus ar katru dienu arvien vairāk un vairāk.

Vērts pieminēt Viktoriju: viņa ģērbjas tā, kā tas piedienas sievietei 40 gadu vecumā un daudzbērnu mātei, turklāt viņas stils necieš no šādiem ierobežojumiem.

Ja viņa vēlas iziet vilinošā apģērbā – viņa satrieks visus uz līdzenas vietas, neuzvelkot neērtas “tukšas” kleitas.

Viņas grāmata “Vēl pus colla nevainojama stila: no frizūras līdz papēžiem” kļuva par pasaules bestselleru un ceļvedi visām modes dāmām. Iespējams, viņai izdevās iegūt šādu popularitāti, jo viņa vēršas pie saviem faniem kā pie draugiem, stāstot par svarīgākajiem noslēpumiem, kā radīt tēlu.

Lai gan slavenā futbolista sievai patīk tērpties elegantos tērpos, viņa izvēlas vienkāršākās lietas ikdienas tēlam. Ērtības ir tas, kas viņai ir pirmajā vietā.

Un, skatoties uz Viktoriju, varam ar pārliecību teikt, ka pat džinsos sieviete var būt pievilcīga un iekārojama. Viņa neiesaka pavadīt visu brīvo laiku, lai izvēlētos apģērbu rītdienai, un kā daudzu bērnu māte māca, kā vienlaikus izdodas izdarīt vairākas lietas, neaizmirstot par sevi.

Šāda vienkāršība un atvērtība ir redzama Viktorijas stilā. Bet kā viņai izdodas izskatīties tik labi bez spilgtām detaļām un atkailināšanās, bez kā neiztiek citas zvaigznes?

Tikai 2017. gada rudenī slavenība pirmo reizi tika pamanīta caurspīdīgā blūzē. Pēc kādas laika viņa nolēma uzvilkt spilgti sarkanu kleitu ar dziļu griezumu. Un bez apakšveļas!

Tas, ka Viktorijai ne īpaši patīk krūšturi, ir zināms jau sen. Bet tagad viņa nolēmusi tos aizstāt ar uzlīmēm uz krūšu galiem, un to fiksējuši žurnālisti ar kameru zibspuldžu palīdzību.

Šādu provokatīvu apģērbu viņa izvēlējās uz pirms Ziemassvētku vakariņām savā Londonas veikalā Doverstrītā. Uz tām ieradās ne tikai radinieki un draugi, bet arī slavenās zvaigznes kolēģi.

Pedējā laikā šādi Viktorijas apģērbi nav nekas neparasts. Vai nu šādā neparastā veidā zvaigzne nolēmusi atgādināt par sevi, vai arī viņai sagribējies atklātāku stilu…

Arī pirms Ziemassvētkiem slavenība parādījās kostīmā bez krūštura. Starp citu, apģērbs bija ļoti labi izvēlēts: brīvais griezums slēpa pārmērīgu kailumu, tēls izskatījās aizraujošs, bet ne vulgārs.

Šķiet, ka Viktorijai piemīt kāda īpaša maģija- pat pavisam vienkāršas lietas viņai izskatās lieliski!

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: ofigenno.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru