Karjeras horoskops jūlija valdniekam VĒZIM. Kādu darbu izvēlēties?


Vēži pārāk netiecas pieaugt. Viņiem svarīgi apmierināt tikai pašas nepieciešamākās vajadzības.

Pārsvarā viņi gaida, kamēr liktenis pats piedāvās kādu iespēju, pateiks priekšā, ar ko nodarboties. Daudzi Vēži iet savu vecāku pēdās, pārņemot ģimenes biznesu. Bet ar stingrāku raksturu apveltītie — tieši pretēji, izsaka lielu protestu un vēlmi darboties pašu izvēlētā profesijā.

VAIRĀK LASI MĀRAS OŠUROKAS GRĀMATĀ “IEPAZĪSTI ASTROLOĢIJU”!

Šis Mēness tips ir lēns, letarģisks, saguris, apātisks, tāpēc labāk sevi pierāda rutīnas darbā, kurā nav vajadzīgas lielas spriešanas spējas. Kamēr Vēzis dara darbu, viņš domā par savu dzīvi. Viņš lēni sāk, bet ir neatlaidīgs, paklausīgs un apzinīgs. Viņš zina, kā atvieglot darbu sev un citiem.

Vēzis labāk strādā kolektīvā, kurā dominē it kā intīmi ģimeniska atmosfēra. Vēzim svarīgi, lai viņš simpatizētu apkārtējiem. Vēzis ļauj sevi izmantot, nenovērtēt. Viņš pat saņem mazāk, nekā pelnījis. Tas tāpēc, ka viņam nepietiek dūšas prasīt ko vairāk.

Otrs tips, kuru ietekmē Saturns, jau nedaudz prot pastāvēt par sevi. Reizēm viņš pat ļaunprātīgi izmanto kādu pazīšanos, ir pārāk familiārs. Tomēr arī šis tips nevar pieņemt vai nodot pavēles vai arī bieži mainīt darbu. Abi šie tipi potenciāli varētu strādāt darbā, kas saistīts ar bērniem, dzīvniekiem, apģērbu, ūdeni un visa veida šķidrumiem.

No viņiem iznāk labi bērnudārza darbinieki, psihologi, akušieri, auklītes, navigatori, dārznieki, mežziņi, pulksteņmeistari, dzīvnieku dresētāji.

Vēžu sievietes var būt arī lieliskas mājsaimnieces un vienkārši mātes. Par darbu runājot, jāsaka — lai arī kāda būtu Mēness fāze, tātad, lai kāds arī būtu Vēža garastāvoklis, tomēr, ierodoties darbā, viņš prot saņemties un kļūt nopietns un lietišķs.

Vēzis saprot, ka nopelnīt var tikai sūri grūti strādājot. Lai ar kādu biznesu Vēzis nodarbotos, viņa kroņa profesija ir pārdevējs. Vēža priekšnieki ir stingri, bet arī neaizmirst atalgot centīgus strādātājus. Savukārt sievietēm Vēžiem viņu darbā imponē mājīgas un siltas telpas, laipni skatieni un mierīgs kolektīvs.

Tajā pašā laikā nereti Vēži kļūst par uzdzīvotājiem, ja vien viņi paši sevi nenotur rokās, jo citu padoms viņiem ir visai mazsvarīgs.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru