Keita Vinsleta atklāj savas patiesās jūtas pret Leonardo di Kaprio! FOTO

Miljoniem Džeka un Rozas – galveno filmas “Titāniks” varoņu – fani gribētu domāt citādi, taču skarbā patiesība ir tāda: varoņu mīlestībai filmā nebija nekāda sakara ar reālo dzīvi. To Rozas lomas izpildītāja Keita Vinsleta atklāja kādā no nesenajām intervijām.

Kate atzīmēja, ka viņi ir bijuši draugi vairāk nekā 20 gadus. Neskatoties uz to, ka “Titānikā” Vinsleta un di Kaprio spēlēja mīlas pāri, starp viņiem nekad nav bijusi dzirkstele, kas varētu izraisīt kaut ko vairāk…

“Filmēšana ilga septiņus mēnešus un bija ļoti saspringta. Mēs bijām jauni, un mums izdevās izvairīties no romantiskām sajūtām. Es zinu, ka jūs vēlētos dzirdēt kaut ko citu, un man ir žēl. Bet mums tādas emocijas nekad nav bijušas, un, pateicoties tam, mēs joprojām varam izklaidēt viens otru – un to arī darām. Mēs esam ļoti tuvi draugi.”

Šo visu Keita atklāja britu televīzijas šovam “Lorraine”, atbildot uz vadītājas Lorēnas Kellijas jautājumu. Uz šovu Vinsleta ieradās runāt par savu jauno filmu, “Starp mums ir kalni”. Un, lūk, ko viņa teica, atbildot uz jautājumu par filmu, kas sniedza viņai pasaules slavu:

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru