Mātes neparastais atradums maizes klaipā

532545345325

Džodija Istvuda no Kentas grāfistes Lielbritānijā bija šokēta par atradumu maizes klaipā gatavojot sviestmaizes savam 3 gadus vecajam dēlam Loganam.

Džodijas māte , 62 gadus vecā Denīze Kičena bija dusmu pārņemta pēc meitas zvana kura pavēstīja par šāda ”ingredienta”atrašanu maizes klaipā gatavojot sviestmaizes savam mazajam dēlam.

Viņa man pazvanīja panikā un teica – Tu nenoticēsi ko es tikko atradu maizes klaipā.”Es domāju viņa teiks , ka atradusi peli vai zirnekli ,bet ne jau metāla naglas. Viņa domāja ja nebūtu laikus maizē pamanījusi naglas varēja notikt kas slikts dēlam.

Džodijas māte bija dziļi vīlusies kad ”Kingsmill” kura maizes klaipā tika atrastas naglas neatvainojās ģimenes priekšā kad viņa pazvanīja viņiem informējot par neparasto atradumu maizes klaipā. Tā vietā viņi lūdza nosūtīt maizes klaipa daļas ar naglām izpētei.

”Kā atbildīgi pārtikas ražotāji mēs nopietni attiecamies pret mūsu produkcijas kvalitāti. Mēs apsolām , ka šī jautājuma atrisināšana ir mūsu prioritāte – Teica ”Kingsmill” pārstāvis.”

©TOPRAKSTI.LV

COMMENTS

Pievienot komentāru