Vīrietis ar plakātu "Esmu HIV pozitīvs- pieskarties man!" izplūst asarās, saņemot apskāvienus no svešiem līdzcilvēkiem! VIDEO - Topraksti.lv
NotikumiPasaulē

Vīrietis ar plakātu “Esmu HIV pozitīvs- pieskarties man!” izplūst asarās, saņemot apskāvienus no svešiem līdzcilvēkiem! VIDEO

Janam Antinam Somijā tika diagnosticēts AIDS, un kopš tā laika viņš ir saskāries ar visām sarežģītajām problēmām, ar kurām saskaras HIV pozitīvie cilvēki.

Neskatoties uz to, ka internetā jūs varat atrast daudz informācijas par šo tēmu, daudzi nevar atbrīvoties no dīvainā mīta par to, kā un kur var iegūt HIV. Šī iemesla dēļ lielākā daļa cilvēku vienkārši baidās sazināties ar tiem, kuri ir HIV pozitīvi.

Saskaņā ar vienu no HIV un AIDS apkarošanas organizācijām AVERT, vīruss netiek pārnēsāts ar kukaiņiem, gaisu, ūdeni, mūzikas instrumentiem, sēdekļiem tualetēs, durvju rokturiem, dvieļiem, skūpstiem un pieskārieniem.

Šajā nolūkā – lai izkliedētu kādu no esošajiem mītiem – Jans izgāja Helsinku ielās ar plakātu, kurā bija rakstīts: “Es esmu HIV pozitīvs. Pieskarieties man!”

Viņš vienkārši nostājas cilvēkiem pārpildītā vietā, rokas izstiepis, un kādu brīdi apkārtējie cilvēki gāja garām. Bet drīz kāds pieskārās Janam, un pēc tam arvien vairāk un vairāk cilvēku sāka pie viņa vērsties, tostarp bērni, kuri deva viņam patiešām nenovērtējamu atbalstu. Jans cīnījās ar asarām, kad viņš pateicās kārtējam garāmgājējam.

Paskaties, kā tas bija – ko jūs domājat par Jana rīcību? Vai jūs viņam pieskartos?

Video ne tikai izkliedē milzīgos mītus par HIV, bet arī atgādina, cik maz no mums par šo slimību zina. Netērējiet laiku – meklējiet informāciju un pārbaudiet sevi!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos video!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.