Parādījušās satraucošas ziņas par gaidāmajām Kembridžas hercogienes dzemdībām

Starp jaunākajām ziņām par prinča Harija laulībām brīžiem tiek aizmirsts, ka tiek gaidīts vēl viens, ne mazāk svarīgs un priecīgs notikums. Keitas Midltones trešā grūtniecība – jau ļoti drīz viņas ģimenē gaidāms papildinājums!

Tiek ziņots par to, ka Kembridžas hercogiene pat bijusi greizsirdīga uz Meganu Mārklu, kurai prese pievērš daudz lielāku uzmanību. Taču iekšējie ziņotāji teic, ka Ziemassvētku brīvdienu laikā sievietes sadraudzējušās un Keita aizmirsusi par savu bērnišķīgo aizvainojumu.

Nesen viņa un princis Viljams apmeklēja Anglijas pilsētu Koventri. Hercogiene izgāja publikā spilgti rozā mētelī. Fani pamanīja, ka viņa pirmo reizi tādu uzvilkusi grūtniecības laikā. Viņa to valkāja 2014. gadā, kad viņa bija princeses Šarlotes gaidībās.

Šoreiz viņa papildināja tēlu ar melnām siltajām zeķbiksēm, apaviem uz nelielu papēdi, cimdiem un klača somiņu. Starp citu, hercogiene nekautrējas vairākas reizes valkāt vienas un tās pašas lietas.

Kad parādījās ziņas par Keitas grūtniecību, tās tūlīt aizēnoja informācija, ka Midltone cieš no pamatīgas toksikozes. Prognozes bija tik satraucošas, ka tās baidīja visus hercogienes radiniekus un pielūdzējus.

Tomēr pēc kāda laika viņa arvien biežāk sāka iziet publiski, kas nozīmē, ka nopietnu veselības problēmu nav. Tiklīdz visi atvieglojumā uzelpoja, plašsaziņas līdzekļos par grūtniecību izplatījās atkal jaunas ziņas.

Autoritatīvs britu izdevums ziņoja, ka prinča Viljama sieva šoreiz dzemdēs hipnozes ietekmē. Žurnālisti apgalvo, ka Londonas Sv. Marijas slimnīcā jau notiek sagatavošanās. Vecmātes iziet intensīvu kursu, lai apgūtu hipnozes tehniku, kas palīdzēs atsāpināt dzemdības.

Starp slavenībām šī prakse nav jauna. Supermodele Žizele Bundshena no Brazīlijas arī izmantoja šo metodi, kas ļāva viņai dzemdēt dēlu bez sāpēm ūdens vannā.

Atgādinām, ka hercogienes dzemdības norisināsies tajā pašā ārstniecības iestādē, kur piedzima pirmie bērni, vīrs un princis Harijs.

Iespējams, tād bija ārstu ieteikums, kā rezultātā tika pieņemts šāds nestandarta lēmums, taču jebkurā gadījumā mēs ceram, ka dzemdības būs veiksmīgas.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: ofigenno.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru